<<<1 - 11 з 1277>>>


28 Квітня 2017 15:13Подія

Казначейці долучились до Всеукраїнської акції з висаджування куща калини

Державна казначейська служби України з метою відзначення 22-ї річниці з дня створення Казначейства та підкреслення патріотичних й миролюбивих прагнень казначеїв запропонувала долучитись усім територіальним управлінням до всеукраїнської акції 27 квітня 2017 року з висаджування куща калини біля будівель відповідних управлінь.

Управління Державної казначейської служби України в Ічнянському районі Чернігівської області на залишилося осторонь акції – біля адміністративної будівлі Управління казначеями був висаджений кущ калини.


На фото: Провідний спеціаліст відділу звітності та бухгалтерського обліку Тетяна Хвіст та провідний спеціаліст відділу надходжень та видатків Андрій Радченко висаджують кущ калини в знак єдності всіх казначеїв у прагненні миру.

Управління Державної казначейської служби України

28 Квітня 2017 12:15Подія

Стан пожежної безпеки в літній період та утримання лісових угідь на території лісництв району розглянули на нараді в райдержадміністрації

На нараді в райдержадміністрації 27 квітня голови райдержадміністрації Олександр Бондар, районної ради Григорій Герасименко, командир в/ч А-1479 Андрій Коваленко, директор Ічнянського національного природного парку Олександр Шульга, завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій апарату райдержадміністрації Валерій Сахаров, керівники та представники лісництв району, РВ УДСНС України в області обговорили питання пожежної безпеки в літній період та стану утримання лісових угідь на території лісництв району.

28 Квітня 2017 10:25Подія

Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого самоврядування України розглянули на семінар-тренінгу в райдержадміністрації

Заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Петро Підгайний та заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаських областях 27 квітня в залі засідань районної державної адміністрації провели тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Основні засади реформування державної служби та служби в органах місцевого

27 Квітня 2017 11:06Подія

У райдержадміністрації відбулася нарада з вирішення земельних питань учасників АТО

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар 27 квітня провів робочу нараду з головою районної ради Григорієм Герасименко, керівниками відділу Держгеокадастру в районі Наталією Бондар, КП "Архітектура Ічнянщини" Юрієм Градуновим, окремих відділів та секторів райдержадміністрації, ФОП Юлією Куник, представниками ТОВ "Росток-Холдинг" Миколою Копилом, громадських організацій "Спілка учасників бойових дій АТО Ічнянського району, "Активіст Ічнянщини", волонтерами щодо вирішення земельних питань учасників АТО.

Присутні обговорили дію механізму

27 Квітня 2017 09:13До уваги

СБУ закликає громадян бути пильними

Служба безпеки України закликає громадян бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Особливу увагу слід звертати на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, або польотів безпілотних літальних апаратів, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської

26 Квітня 2017 16:47Подія

Вшанування жертв Чорнобильської катастрофи

До 31-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня керівники району та міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей ліквідаторів, які вже пішли з життя, представники районних громадських організацій, трудових колективів установ, організацій міста здійснили покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи в м. Ічня.

На мітингу-реквієм перед присутніми виступили голови райдержадміністрації Олександр Бондар, районної ради Григорій Герасименко, районної спілки «Чорнобиль» Віктор Кичай, представник від народного депутата України Валерія Давиденка Павло Киричок. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять ліквідаторів та постраждалих від аварії у яких Чорнобиль дочасно забрав найцінніше — життя.

- Щороку, 26 квітня, ми покладаємо до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи квіти. І у кожного із нас в очах сльози. Бо ніколи не зітреться

25 Квітня 2017 15:15Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. Саме цього дня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя, яка сколихнула увесь світ.

Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа немає аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя.

Це скорбна дата в історії нашої країни. В один день

25 Квітня 2017 15:00До уваги

Запрошуємо представників бізнесового середовища регіону до участі у бізнес-форумі української діаспори

У травні 2017 року (дата буде визначена додатково) у м. Києві, передбачається бізнес-форум української діаспори за участі представників влади та бізнесу України, в першу чергу представників діаспори – підприємців та менеджерів міжнародних компаній українського походження, що сприятиме встановленню тісної взаємодії та активізації їх участі в процесі економічного розвитку країни.

Працюватимуть секції:
• інвестиційна;
• IT-технологій;
• аграрна;
• експорту-імпорту;
• туризму.

Заплановано відвідання окремих підприємств, а також змістовна культурна програма.

У разі зацікавленості осіб підприємницького середовища

25 Квітня 2017 09:09До уваги

Як запобігти агресії серед молоді: об’єднання зусиль влади та громадськості

У Чернігівській облдержадміністрації з 18 квітня працює робоча група з розробки та узагальнення пропозицій щодо плану дій із запобігання проявам агресії та антисоціальної поведінки в підлітковому та молодіжному середовищі. До її складу ввійшли представники органів влади та ряду громадських організацій. Очолила дорадчий орган заступник голови – керівник апарату ОДА Наталія Романова.

Створення робочої групи викликано потребою активізувати в області превентивно-виховну роботу з попередження жорстокості та агресивної поведінки серед підлітків та молоді, забезпечити їх соціально-правовий захист.

Шановні

25 Квітня 2017 08:57До уваги

Майже сто аптек стали учасниками програми «Доступні ліки» на Чернігівщині

На компенсацію у Чернігівській області вартості медичних препаратів, передбачену урядовою програмою «Доступні ліки», держава виділила понад 13 мільйонів гривень. Гроші вже надійшли до місцевих бюджетів.

— Хочу запевнити усі аптечні мережі, що Уряд буде дуже вчасно і якісно компенсувати вартість ліків, а українців запевнити у тому, що програма, яка розпочата, носить абсолютно системний характер. Будь ласка, користуйтеся, отримуйте за призначенням лікаря безкоштовні ліки і будьте здорові. Все

21 Квітня 2017 12:28До уваги

Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У березні-квітні 2017 року в райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

До Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» надійшли заяви від трьох державних службовців про участь у конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст». Всі державні

<<<1 - 11 з 1277>>>