<<<1 - 11 з 1507>>>


16 Лютого 2018 15:50Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні, яка народилася у полум’ї боротьби за незалежність і свободу своєї країни під час трагічних подій на Майдані у серці України — Києві — взимку 2013-14 років.

У цей день ми відзначаємо героїзм синів і доньок України, які ціною власного життя боронили український народ від зла, від несправедливості, корупції та беззаконня.

Вічна пам'ять усім Героям, які поклали свої голови за наше майбутнє, за вільну, демократичну, чесну Україну. Нехай їх пам’ять й надалі згуртовує нас, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для розбудови власної держави на власній землі.

Бажаємо усім добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту

15 Лютого 2018 15:22

Президент воїнам-афганцям: Вдячний всім, хто, змінивши цивільний одяг на військову форму, став на захист української землі

Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан, протестуючи разом з українським народом проти свавілля режиму, першими у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії. І по нині перебувають на передньому краї боротьби з агресором. Про це сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

«Сьогодні в цій залі присутні багато з тих, хто з першого дня вийшов на Майдан. І був там пліч-о-пліч з українським народом. Це був протест проти свавілля режиму. Особливо тоді всіх вразила організованість і рішучість ветеранів-афганців, які зіграли важливу роль у тому, що наш Майдан вистояв, і Революція Гідності також перемогла значною мірою дякуючи вашим зусиллям», - звернувся до присутніх Петро Порошенко.

Президент особливо відзначив важливість і надзвичайну

15 Лютого 2018 15:04Податки

Мешканці Ічнянщини спрямували на обороноздатність Української армії понад 10 мільйонів гривень

За 2017 рік до держбюджету від платників Ічнянщини надійшло 10,5 мільйонів гривень військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 4,3 мільйони гривень.

Протягом січня 2018 року надходження військового збору становлять 840,6 тис. гривень.

Оскільки стан надходжень військового збору безпосередньо залежить від добропорядності податкових агентів – працедавців та сумління громадян, доходи яких підпадають під оподаткування, то в Прилуцькій ОДПІ звертають увагу на перелік доходів, з яких сплачується військовий

15 Лютого 2018 12:24Подія

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Україна сьогодні вшановує усіх воїнів-ветеранів війн на територіях інших держав. Дата виведення радянських військ з Афганістану стала символічною для молодої незалежної України, тому на державному рівні було прийнято рішення про вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав саме 15 лютого.

Цього дня у залі засідань райдержадміністрації відбувся тематичний захід «Гортаючи сторінки минулого» за присутності керівництва РДА, районної та міської ради, учасників бойових дій на території інших держав, громадськості, матерів загиблих воїнів в Афганістані.

По закінченні проведено «круглий

15 Лютого 2018 11:31Звіт Уряду

Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман відзвітував за рік роботи

Забезпечене Урядом подальше економічне зростання дозволило запустити масштабні реформи в країні і розпочати підвищення соціальних стандартів

14 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував звіт роботи Уряду за 2017 рік і окреслив пріоритети діяльності на 2018 рік. Згідно з чинним законодавством Уряд має щорічно звітувати про свою діяльність. Протягом перших 45 днів року Кабінет Міністрів готує річний звіт і передає його на розгляд профільних комітетів Верховної Ради. За рішенням депутатів звіт може бути заслухано в сесійній залі або презентовано лише

15 Лютого 2018 11:13Подія

Вшанували пам’ять земляків, які загинули у війні Афганістану

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан 14 лютого керівники райдержадміністрації та районної ради, представники районних спілок ветеранів Афганістану, ветеранів та інвалідів Афганістану, органів місцевого самоврядування здійснили покладання квітів до могил загиблих воїнів в Афганістані та вшанували пам’ять земляків, які полягли на фронтових дорогах Афганістану.

Ічнянщина навічно втратила рядових Василя Борща із Заудайки і Миколу Бондаренка із Сваричівки, сержанта Віктора Сидоренка з Однолькового, лейтенанта Сергія Лемішка із Крупичполя.

162 солдати строкової служби з нашого району пройшли через Афганістан. Їх рани тілесні і душевні й донині не дають їм забути про страшні воєнні роки, про своїх загиблих товаришів. Вони пов'язані тісною бойовою дружбою і всі життєві випробування не дали зачерствіти їх

14 Лютого 2018 08:36Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає 29-у річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

29 років тому останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез і відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Українські солдати і офіцери з честю і гідністю виконали свій військовий обов’язок в Афганістані, відповідально забезпечили миротворчі завдання в багатьох інших державах світу.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих

12 Лютого 2018 12:21До уваги

Володимир Гройсман: Разом повернемо відчуття гідності кожному українцю

Під час звернення до українського парламенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав першочергові рішення, які необхідно ухвалити для відновлення справедливості в Україні.

«За чотири роки ми зробили водночас і багато, але точно знаю, що ми зробили мало. Ми не пройшли точки неповернення. Нам потрібно змінювати країну, зробити країну по-справжньому

08 Лютого 2018 15:30

08 Лютого 2018 15:22

Президент про запровадження телемедицини: Об’єднавши зусилля, сьогодні ми зробили цю мету набагато ближчою

У присутності Президента Петра Порошенка відбулась церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Міністерством охорони здоров’я, Світовим банком та Міністерством закордонних справ Канади щодо підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості України та субвенції з державного бюджету на здійснення таких заходів.

Президент подякував Уряду Канади, особисто Прем’єр-міністру Джастіну Трюдо, який «з великим ентузіазмом разом з усім канадським урядом сприйняв пропозицію щодо спільної роботи із запровадження системи телемедецини для мешканців сільської місцевості в Україні».

Глава держави зазначив, що за його ініціативою відповідний проект почав реалізовуватись в Україні. За його словами, було виділено 4 млрд грн. з тих коштів, що були повернуті

08 Лютого 2018 14:43До уваги

Селянин отримає від Уряду 2500 гривень на утримання телят

Учора, 7 лютого, під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято рішення, яке забезпечить підтримку аграрного сектора країни по 5 важливим напрямкам. На це буде спрямовано 6,3 мільярда гривень, що сприятиме розвитку фермерства в Україні, дозволить наростити обсяги сільськогосподарського виробництва, збільшити поголів’я і здешевити утримання худоби, а також здешевити сільськогосподарську техніку для аграріїв, стимулювати садівництво і виноградарство.

Ця програма має сприяти економічному зростанню країни, створенню робочих місць та позитивно вплинути на ціни харчових продуктів.

— Це ті конкретні програми, які можна реалізовувати вже у 2018 році. Також ми мінімізуємо вплив чиновників. Будуть впливати фермерські асоціації, будуть задіяні банківські програми. Я зацікавлений у тому, щоб фермерських господарств стало більше. Це наша спільна мета, — звернувся Прем’єр-міністр України

<<<1 - 11 з 1507>>>