<<<1 - 11 з 1840>>>


24 Травня 2019 14:05Вітання

Зі святом!

24 травня у загальноосвітніх школах району відбудеться свято Останнього дзвоника. Для наймолодших та учнів середніх класів він ознаменує завершення напруженого і творчого навчального року, а для випускників - прощання зі школою, зі світом дитинства та безтурботності. У них попереду довге і, надіюсь, щасливе доросле життя до якого варто добре готуватися, освоюючи професії, здобуваючи освіту і досвід.

Дорогі випускники !

Завтра саме ви будете творити новий світ, нову державу Україну, примножувати

16 Травня 2019 10:47Подія

Свято вишиванки

В Україні цьогоріч День вишиванки відзначають 16 травня. Це свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національної вишитого одягу та об'єднати Україну. Адже вишиванка це символ, який об'єднує українців, незалежно від мови, віросповідання чи політичних поглядів.

Всеукраїнська акція "День вишиванки" була ініційована у 2007 році і тепер проводиться

10 Травня 2019 12:35До уваги

У службі зайнятості – тренінги: вчать досягати поставленої мети та бути успішними

Серед клієнтів служби зайнятості є громадяни, яким при пошуку роботи важко конкурувати на сучасному ринку праці. Зокрема це люди, які тривалий час не працювали, досягли передпенсійного віку, мають інвалідність тощо.

Крім об’єктивних факторів, які стримують їх працевлаштування, є й суб’єктивні. У когось – проблеми із самооцінкою, іншим - не вистачає впевненості у собі, що врешті призводить до низької мотивація до праці.

10 Травня 2019 11:51Подія

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили на Ічнянщині

Покладання квітів до братської могили воїнів-визволителів міста на площі Т.Г. Шевченка в Ічні здійснили 9 травня в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова, ветерани Другої світової війни, депутат обласної ради Віктор Кияновський, широка громадськість з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Керівники району та міста, депутат обласної ради Віктор Кияновський, військовослужбовці в/ч А1479, учасники АТО/ООС, трудові колективи підприємств, установ та організацій міста прийшли до Меморіалу Слави щоб схилити голови перед світлою пам'яттю усіх борців проти нацизму, загиблих воїнів-земляків, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни.

На Меморіалі

08 Травня 2019 12:34Подія

На Ічнянщині вшанували українських захисників та відзначили День пам'яті та примирення

До Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 7, 8 травня керівники районної державної адміністрації та районної ради, територіальних громад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади відвідали з вітаннями ветеранів Другої світової війни, солдатських вдів, учасників АТО, які нагороджені державними нагородами, зазнали поранень під час бойових дій на сході України, сім’ї загиблих учасників АТО за місцем проживання і вручили їм квіти та святкові подарунки.

З нагоди Дня пам’яті та примирення 8 травня біля каплички Героям Небесної Сотні та військовослужбовцям,

07 Травня 2019 09:03Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

Наближається День пам’яті та примирення 8 травня, і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня – пам’ятні дати вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні.

У цій жахливій війні наш народ, за важких умов панування тоталітарної системи, ціною незчисленних утрат зміг захистити свій дім і свою Батьківщину. Воїни-українці засвідчили свій патріотизм,

06 Травня 2019 14:51Подія

Колегія райдержадміністрації

Засідання Колегії районної державної адміністрації за участю керівників управлінь і відділів, визначених районних організацій, установ та служб відбулося 3 травня в райдержадміністрації.

Розглянули чотири питання, а саме: стан пожежної безпеки на арсеналі зберігання боєприпасів в/ч А 1479; діяльність постійно діючої районної комісії з питань поводження

26 Квітня 2019 12:41Вітання

З Великоднем !

Незабаром мільйони людей усього світу зустрічатимуть найбільше з християнських свят – Великдень.

Світлий день Воскресіння Христового для кожного християнина є святом особливим та надзвичайно важливим. Адже у цей весняний день ми відчуваємо свою причетність до великої таємниці вічного життя, перемоги життя над смертю, тріумфу добра над злом, світла над пітьмою, віри − над безнадією.

Сердечно бажаю,

26 Квітня 2019 12:29Подія

Чорнобильська трагедія навіки в пам’яті людській

До 33-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня керівники району та міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей ліквідаторів, які вже пішли з життя, представники районних громадських організацій, трудових колективів установ, організацій міста здійснили покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи в м. Ічня.

Проведено мітинг-реквієм з проголошенням скорботної хвилини мовчання в пам'ять тих, хто загинув внаслідок цієї катастрофи, які трагічно рано пішли у вічність.

Перед присутніми виступили в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, міський голова Оксана Андріанова, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Зоя

26 Квітня 2019 08:10Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

26 квітня минає 33 роки з тієї трагічної ночі, коли на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя, що сколихнула увесь світ. В один день територія навколо станції перетворилася на 30-кілометрову мертву зону. Понад 100 тисяч осіб залишилися без домівки. Майже 10% території України зазнали прямого радіаційного ураження.

22 Квітня 2019 14:56Подія

За чисте довкілля

Традиційно третьої суботи квітня в Україні відзначають День довкілля. В цей день кожен може продемонструвати свою громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища, повагу та любов до рідної землі.

Тому в суботу, 20 квітня, трудовий колектив районної державної адміністрації приєднався до Всеукраїнській акції «За чисте довкілля». Державні службовці зробили власний внесок у поліпшені благоустрою - прибрали сміття

<<<1 - 11 з 1840>>>