<<<1 - 11 з 1666>>>


18 Вересня 2018 10:40До уваги

Чернігівська область – третя в рейтингу Мінрегіону з децентралізації

За загальним рейтинговим показником щомісячного моніторингу процесу децентралізації влади та реформування місцевого самоврядування, що здійснює Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Чернігівщина втримує свої позиції, посідаючи третю сходинку.

Область має 2 місце за відсотком населення ОТГ до загальної кількості населення, четверте – по двох показниках: покриття громадами площі області, а також кількість ОТГ.

Нагадаємо, що в області вже функціонують 38 об’єднаних територіальних громад.

Наприкінці серпня відповідні рішення про

17 Вересня 2018 15:29Податки

Платниками Ічнянщини сплачено майже 154 млн гривень податків та зборів

За січень-серпень 2018 року платниками Ічнянського відділення Прилуцької ОДПІ сплачено до Зведеного бюджету 153,9 мільйонів гривень податків, зборів та інших обов’язкових платежів. Державний бюджет поповнився на 56,4 мільйонів гривень, місцевий – на 97,6 млн. гривень.

Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні Зведеного бюджету, його надходження за січень-серпень п.р. становлять 85,8 млн. грн. та спрямувалися відповідно до державного бюджету – в сумі 21,9 млн. грн., та місцевого бюджету –

17 Вересня 2018 12:24Подія

Свято Дня Ічні

У місті Ічня 15 вересня відбулися святкові заходи з нагоди 75-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Ічнянщини та Дня міста. Урочистою ходою від площі Перемога до головної площі міста Т. Шевченка пройшли трудові колективи установ та організацій, сільськогосподарських та промислових підприємств ОТГ, учнівських та педагогічних колективів міських загальноосвітніх шкіл, військовослужбовців А1479, широкої громадськості.

На мітингу ічнянську громаду зі святом привітали міський голова Оксана Андріанова, народний депутат України Валерій Давиденка, почесний громадянин Ічні Віктор Пабат, голова Ічнянського відділення Чернігівського земляцтва у м. Києві Микола Вощевський.

Концерт духового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ ЗС України м. Чернігова та виступи дитячих танцювальних колективів додав святкового

13 Вересня 2018 11:51Вітання

Зі святом!

15 вересня ічнянці святкують День міста. Наше місто має свою неповторну історичну біографію, унікальну назву та неповторний краєвид. Від часу його заснування над рідним краєм пронеслося багато історичних подій, які навічно вписані в літопис Ічні. Але завжди одне залишається незмінним – любов ічнянців до свого своєрідного і мальовничого куточка Вітчизни.

У цей день також вшановують всіх, хто боровся за свою землю і відстоював Україну, показуючи приклади жертовного служіння Батьківщині, самовідданого захисту рідної землі.

Сердечно вітаю жителів району з 75-ю річницею вигнання з Ічнянщини нацистських окупантів та Днем міста. Щиро бажаємо всім міцного здоров’я, щасливої долі, достатку і сімейного

05 Вересня 2018 14:56Податки

Понад 75 мільйонів гривень єдиного внеску сплатили страхувальники Ічнянщини

З початку року до бюджету платники Ічнянщини забезпечили 75,4 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з січнем-серпнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 14 мільйонів гривень.

Зокрема, за підсумками серпня поточного року на соціальні гарантії направлено 9,6 млн. грн. ЄВ, що порівняно з минулорічним періодом більше на 1,1 млн. грн.

Варто нагадати, що набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від

31 Серпня 2018 15:36Актуально

Чернігівщина — на порозі відключення аналогового телемовлення

Вже завтра, 1 вересня, в Україні буде припинено аналогове ефірне телемовлення. Щоправда, не на всій території. Зокрема, продовжуватимуть працювати передавачі на півночі Чернігівщини.

Днями Уряд прийняв рішення не відключати до кінця року аналогове телемовлення на територіях, що межують з Російською Федерацією. Таким чином, у Чернігівській області до 31 грудня

31 Серпня 2018 11:27Вітання

Зі святом

1 вересня – День Знань. У цей день за шкільні парти сяде нове покоління незалежної України, її надія і майбутнє. Для когось навчальний рік, що починається, буде першим, для когось – черговим, але день, яким він відкривається,для всіх однаково незабутній.

Сьогодні учнівську молодь нова українська школа готуватиме до життя у суспільстві майбутнього привабливого демократичного, правового світу, в якому буде чільне місце надбанням тисячолітньої української історії, її культурі, традиціям, мові, всьому, що сприяє національній свідомості та патріотизму, відданості своєму народу.

Щиро бажаю школярам і освітянам радості від спілкування та успіхів у засвоєнні знань, учням – зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Усім зичу міцного здоров’я, добробуту, миру і щастя на рідній українській землі!

В. о. голови районної
державної адміністрації Валентина Рябчун

27 Серпня 2018 14:22Подія

Відзначення на Ічнянщині Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності

Святкування на Ічнянщині Дня Державного Прапора України розпочалося 23 серпня з патріотичного флешмобу за участю учнівської молоді та військовослужбовців в/ч А 1479.

О 09.00 проведено урочисту церемонію підняття Державного Прапора України на флагштоці біля будівлі райдержадміністрації воїном АТО Юрієм Шемендою в присутності керівництва району та міста, трудових колективів міста, громадськості.

Під час районної акції «Я - громадянин України» п’ятьом юнакам та дівчатам вручено паспорти. Також цього дня здійснено покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

З нагоди 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності у районній школі мистецтв відбулося урочисте засідання та святковий концерт за участю керівництва району, учасників АТО, учнів

27 Серпня 2018 12:36Подія

У Качанівці урочисто замайорів Державний Прапор України

Напередодні святкування 27-ї річниці незалежності нашої держави вся країна вшановує головний державний символ — Прапор України.

Урочистості з цієї нагоди відбулися й на Чернігівщині, зокрема у мальовничій Качанівці, що на Ічнянщині. Тут біля палацу Тарновських зібралися представники органів влади, громадськості, військові. Почесну місію — підняти святиню українського народу — виконала донька загиблого учасника антитерористичної операції, уродженця Ічнянщини Станіслава Кривоноса Олександра разом з курсантом Академії Державної пенітенціарної служби Владиславом Шепелем.

В.о. голови облдержадміністрації Юлія Свириденко: «Усі ми добре знаємо, яку велику ціну сплатив наш народ за право мати власні символи й закони, за суверенність нашої держави, за можливість самостійно вирішувати свою подальшу долю. Боротьба українців за волю й незалежність тривала протягом сторіч.

Не припиняється вона і зараз: сьогодні наші патріоти протистоять російській агресії під такими ж прапорами, під якими майже сто років тому дві українські республіки об’єдналися в єдину і соборну Україну.

За ці чотири роки завдяки мужності та героїзму наших воїнів, змінам у політиці

22 Серпня 2018 11:52Вітання

З Днем Державного Прапора та 27-ю річницею незалежності України!

23 та 24 серпня український народ відзначає одні з найбільших свят своєї державності – День Державного Прапора України та День незалежності України.

Прапор України - це символ слави багатьох поколінь українців, який пов'язує воєдино подвиги і перемоги героїчного минулого і сучасного країни, є непорушним зв'язком поколінь у боротьбі українського народу за свою державність, незалежність і свободу.

День незалежності України започаткував нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпив його вікові прагнення до національного відродження, духовної свободи, культурного піднесення, дав відчуття приналежності до великого українського народу.

Сьогодні це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності

20 Серпня 2018 14:34Актуально

Благодійні внески у медзакладах: чи можна їх збирати і що робити, якщо вас примушують стати благодійником

МОЗ України крок за кроком трансформує охорону здоров’я і викорінює корупцію. Як швидко відбудуться якісні зміни, залежить від усіх: і пацієнтів, і медичних працівників, і управлінців. Сьогодні нагадуємо про норми закону, які забороняють примусово збирати благодійні внески і зобов’язують медзаклади інформувати пацієнтів про усі фінансові надходження.

ПРО СУТНІСТЬ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ

Ніхто не може заборонити благодійність - кожна людина може добровільно і на власний розсуд жертвувати свої кошти чи майно. Ключове: благодійність - це жест доброї волі, а вимагання грошей під прикриттям “благодійних” внесків є прямим порушенням закону (п. 2 ч.1 ст. 1 Закону України «Про благодійну діяльність

<<<1 - 11 з 1666>>>