<<<1 - 11 з 1386>>>


20 Жовтня 2017 12:20До уваги

Навчання з евакуації населення

Шановні громадяни!

26 жовтня 2017 року на території району буде проводитись тренування по оповіщенню та евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації із включенням електросирен в м. Ічня та смт Дружба.

Під час цього тренування на території району працюватимуть збірні та приймальні пункти евакуації. Частина населення залучено до практичного відпрацювання евакуаційних заходів.

20 Жовтня 2017 11:14

Старт медичної реформи забезпечить доступність та якість первинної медичної допомоги для сільських жителів – Президент

Президент Петро Порошенко відзначає важливість старту медичної реформи, яка зробила ще один крок – схвалення Верховною Радою в першому читанні внесеного ним проекту Закону «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості».

«Давши старт медичній реформі Верховна Рада зробила ще один важливий крок – прийнято також в першому читанні внесений Президентом Закон «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», - зазначив Петро Порошенко

20 Жовтня 2017 10:25Медична реформа

Медична реформа: що зміниться з 2018 року

Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект щодо медичної реформи, яка стартує вже з наступного року. Реформа передбачає запровадження нової моделі фінансування системи охорони здоров’я — перехід від фінансування медзакладів згідно кошторису до оплати державою фактично наданої медичної допомоги конкретній людині.

«Гроші йтимуть за пацієнтом»: людина звертається в медичний заклад до конкретного лікаря за допомогою, а держава перераховує кошти в медзаклад, в якому працює лікар, або безпосередньо лікарю, якщо він має власну практику.

У 2018 році нова модель фінансування охорони здоров’я запроваджується на первинній ланці меддопомоги

19 Жовтня 2017 10:05До уваги

Опалювальний сезон 2017-2018 років на Ічнянщині розпочався

З 17 жовтня 2017 року розпочато опалювальний сезон 2017-2018 років для населення та інших закладів, підприємств, установ, організацій району згідно розпорядження в. о. голови районної державної адміністрації від 17.10.2017 року № 276 «Про початок опалювального сезону 2017-2018 років».

Зважаючи на несприятливі погодні умови та у зв’язку з пониженням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче ніж + 8 градусів С протягом 3-х днів у дошкільних навчальних закладах, загальноосвітніх навчальних закладах, Крупичпільському стаціонарному відділенні

18 Жовтня 2017 16:01

17 Жовтня 2017 15:36Подія

Захисників України вшанували на Ічнянщині

14 жовтня – день національної самоповаги. Це день пам'яті та пошани всіх, хто у всі часи боронив рідну землю і свій народ від окупантів, для кого воля, честь і мирна праця були і є головними життєвими пріоритетами.

Напередодні державного свята Дня захисника України, 13 жовтня, за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, заступника голови районної ради Миколи Небеського, представників трудових колективів установ, організацій міста, воїнів-інтернаціоналістів, учасників антитерористичної операції, громадськості

17 Жовтня 2017 15:32

13 Жовтня 2017 12:42Вітання

З Днем захисника України

14 жовтня - День захисника України. Це особливий день для українців, адже у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки всієї України, у День українського козацтва ми вшановуємо всіх воїнів, які від часів Запорозької Січі боролися за українську землю і відстоюють суверенітет України в наші дні.

Це свято символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників України, які показуючи приклади вірності служіння Батьківщині, своїми ратними звершеннями здобували та відстоювали її свободу і незалежність.

Щиро дякуємо всім мужнім захисникам України – воїнам і ветеранам

13 Жовтня 2017 12:30До уваги

СБУ закликає громадян бути пильними

Шановні громадяни! З метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій просимо Вас бути пильними!

Якщо Ви маєте інформацію про перебування на території вашого регіону підозрілих осіб, або стали свідками польотів безпілотних літальних апаратів телефонуйте за номерами: (0462)676-208 - "Гаряча лінія" Управління СБ України в Чернігівській області або 102 - Міністерства внутрішніх справ України.

Спільними зусиллями ми зможемо попередити прояви тероризму!

13 Жовтня 2017 11:34Подія

Засідання комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення району

Учора, 12 жовтня, в залі засідань райдержадміністрації під головуванням в.о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун відбулося засідання районної комісії з питань проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення Ічнянського району.

Головний спеціаліст сектору молоді та спорту райдержадміністрації Олександр Роговий зупинився на основних пунктах Порядку проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення району. Зокрема наголосив, що проведення щорічного оцінювання є обов’язковим для учнівської молоді, особового складу Збройних Сил та інших військових формувань,

13 Жовтня 2017 10:44До уваги

Увага! Знову активізувалися шахраї

Нові спроби шахрайського заволодіння коштами, із використанням для цього іміджу органів влади та посадових осіб, зафіксовано на Чернігівщині. ОДА застерігає і закликає до пильності.

До підприємців, керівників установ, організацій, офісів інших суб’єктів господарювання знову надходять листи і дзвінки, начебто від імені представників виконавчої влади області, з пропозиціями долучитися до благодійного збору коштів. Це – шахраї!

Ні Чернігівська облдержадміністрація, ні її структурні підрозділи, ні посадовці виконавчої

<<<1 - 11 з 1386>>>