<<<1 - 11 з 1343>>>


21 Серпня 2017 15:45Подія

Директор консульської служби посольства Естонії в Києві побував на Ічнянщині

Ічнянщину 19 серпня відвідав директор консульської служби посольства Естонської Республіки в Києві Мееліс Ояссоо. За його участю в актовому залі районної школи мистецтв відбувся культурно-просвітницький захід «Знайомство з Естонією».

Голови громадських організацій «Українська Ініціатива» Юрій Косенко та літературного об’єднання імені Фрідеберта Тугласа Ольга Демчишин ознайомили присутніх з історією та культурою естонського народу, діяльністю української діаспори, визначними місцями та видатними людьми Естонії.

У заході взяли участь в. о. голови райдержадміністрації

19 Серпня 2017 09:15До уваги

Оголошено перші місцеві вибори в Ічнянській міській об'єднаній територіальній громаді

Центральна виборча комісія Постановою від 18.08.2017 року № 164 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 29 жовтня 2017 року» призначила на неділю, 29 жовтня 2017 року, перші вибори депутатів і міського голови Ічнянської міської об’єднаної територіальної громади (див.Додаток 24 до Постанови ЦВК 164 від 18.08.2017 ).

Згідно даної Постанови з 9 вересня 2017 року в районі розпочнеться відповідний виборчий процес (див.

18 Серпня 2017 08:45До уваги

Наявність закуплених за бюджетні кошти лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський ЦПМСД"

Інформацію наявності залишків лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ічнянської районної ради (16703 м. Ічня, вул. Ковалівка, 6, телефон 2-13-75, e-mail: ichnya-cpmsd@uoz.cg.gov.ua), що закуповуються за бюджетні кошти станом на 1 серпня 2017 року дивись ↓.

Інформація наявності

17 Серпня 2017 10:42До уваги

Як убезпечити аграріїв від рейдерства, говорили на нараді в ОДА

Тема попередження рейдерських захоплень земель та зібраного урожаю продовжує обговорюватися на рівні області. Зокрема, цьому питанню присвятили нараду в ОДА за участю заступника Міністра юстиції України з питань виконавчої служби Сергія Шкляра. Сьогодні, 17 серпня, він перебуває з робочим візитом на Чернігівщині.

Тема наради — особливості захисту права власності, механізми судового та позасудового оскарження дій державних реєстраторів, практичні аспекти реалізації положень антирейдерського законодавства в аграрній сфері, зокрема щодо захисту прав землевласників та землекористувачів.

Нагадаємо, що за ініціативи Мін’юсту

16 Серпня 2017 12:14Подія

Нарада з керівниками територіальних громад району

На нараді, яка відбулася 16 серпня в залі засідань районної державної адміністрації, розглянули два питання: прискорення розробки містобудівної документації відповідно до вимог Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності" та нові правила розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності.

Окрім цього, з керівниками органів місцевого самоврядування району було обговорено хід підготовки в населених пунктах заходів з відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності

15 Серпня 2017 16:40До уваги

15 Серпня 2017 16:14Актуально

Програму «теплих кредитів» відновлено

Днями державні банки відновили видачу «теплих кредитів» для населення та ОСББ. Про це повідомив голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук:

— Тепер усі охочі утеплити своє житло, замінити газовий котел на твердопаливний та створити енергоефективний дім можуть долучатися до Урядової програми. Безповоротна державна фінансова допомога гарантована. Головне — свідомо підійти до питання енергоощадності та підготовки до зими.

Нагадаємо, що завдяки відповідній Урядовій програмі можна

14 Серпня 2017 11:20До уваги

Жнива ранніх зернових завершились

Сільськогосподарські підприємства району завершили збирання ранніх зернових культур. Цього року їхня посівна площа становила 13,9 тис. га. Зокрема пшеницею було засіяно 10 тис. га, житом – 2,4 тис. га, ячменем – 781 га, вівсом – 454 га, горохом – 171 га, озимий ріпак - 2,3 тис. га.

Всього аграрії намолотили 65 тис. тонн зернових. Проти минулого року менше на 2,6 тис. тонн, це пов'язано зі зменшенням на 937 га посівних площ. Середня врожайність склала 47 ц/га. Пшениця в середньому вродила по 52 (минулого року – 51), ячменю - 42 (38), жита – 31 (27), вівса – 28 (25). Озимий

11 Серпня 2017 16:41

Президент нагородив захисників України

Президент Петро Порошенко відзначив державними нагородами військовослужбовців Збройних Сил України та Національної гвардії України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку. Глава держави підписав відповідний Указ.

Ордени та медалі отримають 36 військовослужбовців Збройних Сил України та 12 представників Національної гвардії України, які захищають нашу країну від російсько-терористичних окупантів. Серед нагороджених двох українських героїв відзначено нагородами посмертно - морського піхотинця матроса Михайла Кобця та військовослужбовця групи Цивільно-військового

08 Серпня 2017 12:31Подія

Засідання комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості

Під головуванням начальника управління агропромислового розвитку Олександра Кутового в райдержадміністрації 7 серпня відбулося засідання районної комісії для передачі нетелів багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості.

На комісії розглянули подані документи для участі у конкурсі передачі нетелей від багатодітних сімей з Івангорода Сергія Кривоноса та Більмачівки Інни Янютіної. Останні, маючи на це право, виявили бажання утримувати в своєму господарстві

<<<1 - 11 з 1343>>>