<<<1 - 11 з 1636>>>


13 Липня 2018 10:00Вітання

Зі святом !

16 липня 1990 року Верховною Радою прийнято Декларацію про державний суверенітет України, яка дала підґрунтя для прийняття основоположних законів нашої держави – Акту про проголошення незалежності України та Конституції України.

Закладенні в Декларацію високі цілі - є величним прикладом єднання заради досягнення високої мети та підтверджують одвічне прагнення українського народу до національного відродження, незалежності, суверенітету.

Вітаю всіх

13 Липня 2018 09:35Подія

Чергове засідання комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення відбулося в райдержадміністрації

Питання легалізації заробітної плати, недопущення її виплати нижче мінімального рівня перебуває на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Активно працює у цьому напрямку й районна комісія з питань легалізації заробітної плати. Її чергове засідання відбулося 12 липня під головуванням виконувача обов'язків голови Ічнянської районної державної адміністрації Валентини Рябчун.

Були заслухані звіти бухгалтерів підприємств про дотримання законодавства щодо виплати заробітної плати працівникам в обсягах не менше мінімальної.

З аналізом по кожному запрошеному на засідання комісії виступив начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Анатолій Породько. Запрошені бухгалтера підприємств надали пояснення щодо причин виплати

12 Липня 2018 10:05Податки

За перше півріччя 2018 року від платників Ічнянщини надійшло до бюджетів усіх рівнів більше 115 млн гривень

Протягом січня - червня поточного року від платників податків, які знаходяться на обліку в Ічнянському відділенні Прилуцькій ОДПІ, надійшло до бюджетів усіх рівнів 115,2 млн. грн., що на 14,6 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Про це проінформувала заступник начальника - начальник Ічнянського відділення Прилуцької ОДПІ Ірина Євстіфєєва.

Так, до державного бюджету протягом шести місяців ц.р. мобілізовано 43,1 млн. грн. До місцевих бюджетів надійшло 72,2 млн. грн. Це на 14,6 млн. грн. більше фактичних надходжень шести місяців 2017 року.

Єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з початку року зібрано 56,9 млн. грн. Порівняно з 2017 роком надходження зросли на 11,9 млн.

10 Липня 2018 10:51Подія

Артисти філармонійного центру повернулися з гастролей Донбасом

4 – 7 липня відбулося вже друге протягом поточного року культурно-просвітницьке турне Донбасом творчих колективів Чернігівщини, підопічних Департаменту культури і туризму національностей та релігій Чернігівської ОДА. Зазначена акція здійснювалася в рамках виконання Указу Президента України №534/2016 «Про пріоритетні заходи щодо сприяння зміцненню національної єдності та консолідації українського суспільства, підтримки ініціатив громадськості у цій сфері» та наказу Міністерства культури України від 30.12.2015 щодо Загальноукраїнського проекту культурної інтеграції «Український Донбас». Делегацію з Чернігівщини, яка складалася з 20 осіб, очолив директор Департаменту Олександр Левочко.

Як і минулого разу, співорганізатором турне стала ГО «Українська Ініціатива», керівники якої Юрій Косенко та Ольга Тимчишин постійно супроводжували делегацію, брали безпосередню участь у заходах. Однак, цього разу головні культурні події турне були приурочені до Дня Національної поліції України, а керівництво ГУНП в Донецькій області не тільки запросило виконавців, але й виявило всебічне сприяння гостям, надало суттєву допомогу в підготовці та проведенні заходів у різних населених пунктах.

06 Липня 2018 09:18До уваги

Надання психологічної реабілітації учасникам АТО

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №1057 «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» та наказу Міністерства соціальної політики України від 27.04.2018 №597 «Про затвердження вимог до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції» санаторно-курортний заклад ТОВ «Санаторій «Токарі» надав підтвердні документи, на підставі яких наказом в.о. начальника управління соціального захисту населення Ічнянської районної державної адміністрації від 06.07.2018 № 18 прийнято рішення про включення до суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації санаторно – курортний заклад ТОВ «Санаторій «Токарі».

Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, просвіту та інформування, індивідуальне консультування, підбір методів психологічної реабілітації, психологічну допомогу (терапію), групову терапію, психологічну корекцію та проектування майбутнього, профілактику та запобігання кризовим явищам психологічного стану людини.

Санаторій розташований: Сумська обл., Лебединський район, село Токарі, вул. Санаторна, 96.

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію необхідно звернутися до управління соціального захисту населення Ічнянської районної державної адміністрації за адресою: м. Ічня, вул. Воскресінська, 17, кабінет № 5,телефон 2-19-86.

Управління соціального захисту

05 Липня 2018 16:16Подія

Рада Церков та релігійних організацій: про відзначення річниці хрещення Київської Русі-України та відродження сімейних цінностей

Незабаром в Україні відзначатиметься 1030-річчя хрещення Київської Русі-України. План обласних заходів з цього приводу обговорили сьогодні, 5 липня, на черговому засіданні обласної ради Церков та релігійних організацій, яке провела заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова.

– Відзначення річниці хрещення має на меті повернення українцям історичної пам’яті. Ми маємо ще раз наголосити на тому, що наша країна і наш народ мають древню духовну історію і культуру, що саме з Києва світло Христової віри поширилося по всій Русі. А Чернігів став другим

05 Липня 2018 15:15Подія

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили на хабарі завідуючу відділом райвійськкомату

Співробітники Служби безпеки України викрили на хабарі завідуючу відділу військового обліку військкомату одного з районів Чернігівської області.

Правоохоронці встановили, що держслужбовець налагодила злочинну схему вимагання неправомірної вигоди з військовозобов’язаних за зняття з військового обліку та подальшого звільнення від військової служби.

Оперативники спецслужби затримали зловмисницю неподалік військкомату під час одержання чергового хабара у розмірі двісті доларів США.

У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії. Встановлюються інші особи, причетні до корупційної схеми.

Операція з викриття протиправних дій

05 Липня 2018 15:00Актуально

Зміни на первинці розпочалися

Дайджест змін в охороні здоров’я
- "Доступні ліки" - що далі?
- як працює програма "Доступні ліки"
- досвід роботи з "Доступними ліками" в українських селах
- як електронний рецепт змінить роботу лікаря
- запитання-відповіді
- як отримати безкоштовні ліки?

05 Липня 2018 09:22Подія

Привітання особовому складу Ічнянського відділення поліції з нагоди професійного свята

Учора, 4 липпня, з нагоди Дня Національної поліції України в. о. голова райдержадміністрації Валентина Рябчун привітала колектив Ічнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області по місцю служби.

Очільник району побажали працівникам поліції міцного здоров’я, сімейного благополуччя та добробуту, успіхів, сили й терпіння, витримки й наснаги у нелегкій щоденній праці.

Кращим представникам правоохоронних органів за сумлінне ставлення

03 Липня 2018 14:41Подія

На зустрічі в. о. голови райдержадміністрації з громадськими активістами обговорили функціонування пологового відділення

Сьогодні, 3 липня, у залі засідань райдержадміністрації відбулася зустріч в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун з громадськими активістами з питання функціонування пологового відділення КЛПЗ «Ічнянська центральна районна лікарня».

Інформацію щодо роботи даного відділення надав головний лікар Дмитро Івасюк. Озвучив статистичні дані по пологам в районі, ситуацію з кадровим забезпеченням закладу, прийняті заходи по його комплектації лікарями, стан фінансування. Наголосив,

02 Липня 2018 09:54Подія

Відзначення 22-ї річниці Конституції України

З нагоди 22-ї річниці Конституції України 27 червня в актовій залі районної школи мистецтв відбулися урочистий захід та святковий концерт, по закінченні – покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Присутніх на заході представників трудових колективів міста, молоді, політичних партій та широкої громадськості привітала в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун.

- Сьогодні усім нам потрібні підвищена відповідальність, самовіддана праця заради однієї мети – процвітання України як цивілізованої європейської держави, - підкреслила Валентина Рябчун у своєму виступі. Побажала всім впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, гарантованих Конституцією, міцного здоров'я та натхнення, добробуту і затишку у родинах,

<<<1 - 11 з 1636>>>