<<<1 - 11 з 1737>>>


20 Листопада 2018 12:18Вітання

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада - День Гідності та Свободи. Цей день є незаперечним доказом відродження Української нації, нашої держави. Український народ довів свою здатність відстояти свободу, державність і людську гідність, європейський вибір.

Сьогодні всі, кому небайдужа доля рідної України, повинні об’єднати свої зусилля на благо країни та побудови європейської незалежної та заможної держави, пам’ятати про наших героїв: учасників національно – визвольної боротьби,

20 Листопада 2018 12:12Подія

Дві багатодітні родини з Ічнянщини отримали по нетелю

Не кожен громадянин нашої країни зважиться мати трьох і більше дітей. Але ті, хто їх має, попри нелегкі будні, вбачають у дітях своє натхнення і відраду, велику радість, яка пов'язана з багатьма клопотами, і підтримку.

Сім’ї Зінченка Григорія Петровича та Хрипунова Сергія Івановича, які виховують у своїх родинах по п’ятьох дітей сьогодні відчули реальну підтримку з боку держави, отримавши у свої домогосподарства по племінному

16 Листопада 2018 10:45Вітання

Зі святом!

18 листопада в Україні відзначається одне з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства. Це свято всенародне, адже від результатів праці всіх, хто присвятив себе цій нелегкій, але такій важливій галузі залежить продовольча безпека держави, здоров'я, добробут та достаток людей.

Щоденна звитяжна праця аграріїв, служіння землі та найблагороднішій професії хлібороба й годувальника залишаються взірцем для всіх нас.

Щиро вітаю трудівників агропромислового комплексу району, ветеранів сільськогосподарського виробництва з професійним святом і бажаю доброго здоров’я, натхнення

16 Листопада 2018 10:35Подія

Ічнянщина: відновлювальні роботи тривають

Чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ічнянському районі відбулося вчора, 15 листопада, під головуванням заступника голови Чернігівської ОДА Сергія Сергієнка.

До заходу долучилися керівники профільних структурних підрозділів ОДА, очільники міста Ічня та району, а також представники ДСНС та місцевих служб, відповідальних за проведення робіт з відновлення постраждалих

16 Листопада 2018 10:10До уваги

Увага — провокація!

Днями у постраждалих від вибухів населених пунктах Ічнянського району однією з політичних сил почали розповсюджуватися листівки сумнівного змісту. Їх автори закликають місцевих жителів, помешкання яких постраждали внаслідок вибухів, готуватися до судових позовів проти держави. Неназвані особи стверджують, що державу не хвилюють ні труднощі, ні моральні страждання потерпілих. Тим самим вони звинувачують владу в неспроможності чи небажанні допомогти людям у відновленні їхнього житла.

Запевняємо, що це брудна провокація, спрямована на дискредитацію органів

15 Листопада 2018 14:13

Президент доручив регіональній владі підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки

Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку доручив представникам регіональної влади розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки.

«Необхідно подолати спорадичність і певний хаос у реалізації політики розвитку регіонів. Тому ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку

15 Листопада 2018 11:41Подія

Аграріїв району вітали в Чернігові

Традиційно у третю неділю листопада в Україні відзначається одне з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства. З цієї нагоди 14 листопада в обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм представників галузі вітали заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова та заступник голови облради Арсен Дідур.

У заході взяла участь районна делегація керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, працівників галузі на чолі з в. о. голови райдержадміністрації Валентиною Рябчун та заступником голови районної ради Миколою Небеським.

Отримали заслужені почесні нагороди від заступників голови ОДА і голови обласної ради:

В. о. голови РДА

14 Листопада 2018 12:51До уваги

Частина коштів з держбюджету вже спрямована на відновлення будівель на Ічнянщині

У постраждалих населених пунктах на Ічнянщині триває відновлення пошкоджених будівель. За рахунок фінансування з місцевих бюджетів та благодійних коштів уже відремонтовані дахи, відновлені вікна та двері у понад ста житлових будинках та об’єктах соціальної сфери.

Як повідомлялося раніше, внаслідок надзвичайної ситуації зазнали пошкоджень близько 300 об’єктів. 16 житлових будинків не підлягають відновленню.

Нагадаємо, що наприкінці минулого тижня в область надійшли 100 мільйонів гривень з резервного фонду держбюджету.

ОДА

12 Листопада 2018 12:18До уваги

Виплата особам з інвалідністю компенсації замість санаторно-курортного лікування

Чернігівське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» є відповідальним виконавцем бюджетної програми КПКВК 2507030 «Заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів».

Виплата грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки та вартості самостійного санаторно-курортного лікування осіб з інвалідністю проводиться відповідно до Порядку, затвердженому постановами Кабінету Міністрів України від 07.02.2007р. №150 та № 785 від

12 Листопада 2018 11:41Подія

Нарада з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів

Управлінням Державної казначейської служби України в Ічнянському районі Чернігівської області 09.11.2018 року проведено нараду з розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів. На нараді обговорювалися наступні питання:
- переваги казначейського обслуговування через систему дистанційного обслуговування з використанням програмно-технічного

08 Листопада 2018 16:31Подія

Робота по ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в районі продовжується

Сьогодні відбулося чергове засідання оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в Ічнянському районі за участі директорів Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Володимира Кривенка, Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сергія Болдирева.

У ході засідання було озвучено, що над розмінуванням території району працює 133 піротехніка у 3-х кілометровій зоні. У визначені терміни Урядом роботи повинні завершитися.

На рахунок ОДА надійшли кошти від Кабінету Міністрів України. 6 мільйонів гривень виділено по першому пакету заяв, що подавалися до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та Міністерства економічного

<<<1 - 11 з 1737>>>