<<<1 - 11 з 1320>>>


20 Червня 2017 12:06Вітання

З Днем державної служби!

23 червня – День державної служби. Саме на державних службовців покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення прав і свобод громадянина, соціально-економічного розвитку підвідомчих територій, дотримання чинного законодавства та духовних перетворень у суспільстві.

Окрім високих професійних і ділових якостей ця служба вимагає від службовців ще й високих загальнолюдських рис, максимальної віддачі і відповідальності, патріотизму, неабияких душевних зусиль, гуманізму і терпимості.

Проявляючи високий професіоналізм та компетентність, державні службовці району забезпечують

19 Червня 2017 12:30Подія

Ічнянські держслужбовці вибороли перше місце на XVIІ обласній літній Спартакіаді

У Чернігові на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту 16 червня відбулася ХVІІ обласна літня Спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини.

Цьогоріч 22 команди державних службовців області боролися за перемогу в шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату.

За результатами змагань в загальному заліку перше місце

16 Червня 2017 15:56Подія

Урочистості до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника в Україні традиційно шанується усім суспільством і тому є одним із основних професійних свят держави. Україна його відзначатиме як свято людей, які супроводжують кожного з нас по життю від народження і до останнього подиху.

Щоденна турбота про здоров’я населення, попередження захворювання, повернення хворих до повноцінного життя - все це придає особливий статус медичним працівникам, людям високого громадського обов'язку.

З нагоди Дня медичного працівника в районному будинку культури відбулося вшанування трудових колективів комунального лікувально-профілактичного

16 Червня 2017 15:39Подія

«Я- патріот» на Ічнянщині

З метою пропаганди здорового способу життя, виховання молоді на засадах патріотизму та гуманізму, удосконалення фізичної підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України та правоохоронних органах 14 червня на міському стадіоні відбувся районний національно-патріотичний захід «Я – патріот».

Учасники змагалися з бігу на 100 м і 2000 м, метанні гранати на дальність та підтягуванні на перекладині.

Переможці визначалися в особистому та командному заліках.

В особистому заліку з бігу на 100 м переможцем став Дмитро Головань, ІІ місце посів Анатолій Шабанов і ІІІ – Сергій Млинець.

З бігу на 2000 м: І місце – Сергій

16 Червня 2017 10:04До уваги

10 міфів про медичну реформу

Останнім часом поширюється багато міфів про медичну реформу в Україні. До вашої уваги — 10 найпопулярніших з них та роз’яснення щодо змін, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я після ухвалення парламентом урядових законопроектів.

Міф 1. Медицина стане платною і дуже дорогою

Безкоштовної медицини в Україні не існує. 90% ліків купуються за особисті кошти громадян. За даними досліджень, кожен другий пацієнт відмовляється від лікування або відкладає його через брак грошей. Тому казати, що медицина стане платною і дуже дорогою — неправильно. Вона вже зараз

15 Червня 2017 15:17До уваги

Держенергонагляд наголошує на своєчасній та якісній підготовці до опалювального періоду

В області триває підготовка до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії у Чернігівській області наголошує суб’єктам електроенергетики, суб’єктам відносин у сфері теплопостачання та споживачам електричної енергії про необхідність належної підготовки до опалювального сезону. Аби

14 Червня 2017 16:26АТО

У зоні АТО загинув боєць з Ічнянщини

11 червня 2017 року біля села Кальчик Нікольського району (Маріупольський напрямок) Донецької області загинув наш земляк, уродженець села Гмирянка Ічнянського району Юрій Сорока.

Автомобіль, у якому перебував боєць, потрапив під обстріл терористів.

Юрій Сорока народився 4 листопада 1974 року. Після служби в армії проживав у селі Новокам’янка Каховського району Херсонської області, звідки і був призваний до лав ЗСУ.

Юрій воював у зоні АТО три роки. Він — командир відділення взводу технічного

13 Червня 2017 16:47Подія

Семінар-нарада з керівниками територіальних громад району

У райдержадміністрації 13 червня відбувся семінар-нарада з керівниками територіальних громад району за участю голови райдержадміністрації Олександра Бондаря та голови районної ради Григорія Герасименка.

До присутніх були доведені результати розгляду земельних питань та основні положення Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності".

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

13 Червня 2017 15:54Подія

Як готувати проекти регіонального розвитку навчали на семінарі в райдержадміністрації

Заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Леонід Подоляк та начальник відділу державних інвестицій Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Ірина Помеленко 13 червня в залі засідань районної державної адміністрації провели тематичний короткотерміновий семінар-тренінг «Державний фонд регіонального розвитку як інструмент державної підтримки регіонального розвитку» для керівників територіальних громад району

13 Червня 2017 09:38До уваги

Субвенція з держбюджету розподілена: 84,8 мільйона гривень отримають ОТГ, створені у 2015-2016 роках

Об’єднані територіальні громади вже другий рік поспіль отримують підтримку Уряду для розвитку своїх територій. П’ять ОТГ Чернігівщини, які першими пройшли процес створення ще у 2015 році, вже у 2016-му використали 31 мільйон гривень субвенції з держбюджету на формування інфраструктури.

Так, Деснянська ОТГ реалізувала 18 проектів (на суму майже 11,4 мільйона гривень), Кіптівська — 9 (понад 5,3 мільйона гривень), Вертіївська — 7 (6 мільйонів), Парафіївська — 5 (майже 6 мільйонів), Макіївська — 4 проекти (майже 2,3 мільйона). Таким чином, за рахунок коштів

12 Червня 2017 11:50#Безвіз

Ми з вами, український народ і вся Україна, вступаємо в іншу історичну епоху - Президент

Дорога і найкраща Україно! Зі святом вас, дороге світове українство!

От нам, браття-українці, й усміхнулась доля, про яку мріяло і боролося не одне покоління наших предків!

Сьогодні ми з вами зібралися, щоб разом виконати справжню «оду радості» з нагоди отримання законного та реального права і можливості безвізових подорожей українців

<<<1 - 11 з 1320>>>