<<<1 - 11 з 1511>>>


22 Лютого 2018 16:38Подія

Чотири багатодітні родини Ічнянщини отримали подарункові сертифікати

Сьогодні, 22 лютого, перебуваючи з робочим візитом в Ічнянському районі, заступник голови обласної державної адміністрації Наталія Романова вручила багатодітним сім’ям, в яких виховується п'ять і більше дітей, сертифікати на отримання меблів та побутової техніки.

Сертифікати на отримання двоярусних ліжок отримали родини Вікторії Кривонос з Івангорода, де виховується сім дітей, Тетяни Згерської з Бурімки, в якій виховується шість дітей, та Олени Блищик з Верескунів, в сім’ї якої виховується п'ять дітей. Сім’я Інни Янютіної

22 Лютого 2018 10:50До уваги

Цього року пенсія військовим зросте в середньому на півтори тисячі гривень

Учора, 21 лютого, на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено постанову про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям. Документ розробило Міністерство соціальної політики на виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Постанова передбачає поетапне підвищення пенсій представникам силових органів, починаючи з 1 січня 2018 року. Процедура перегляду пенсій розпочнеться 1 березня цього року. На першому етапі, з 1 січня 2018 року, пенсії підвищаться в середньому на 1500 гривень. З 1 січня 2019 року — зростуть не менш

21 Лютого 2018 09:10Подія

Ічнянці вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

Усі ми пам'ятаємо, як у 2014 році за три дні — з 18 по 20 лютого — в центрі Києва було вбито понад сто синів і доньок України. Саме відтоді стали вічно жити в народній пам'яті Небесна Сотня.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні біля каплички по вул. Героїв Майдану м. Ічня проведено мітинг-реквієм та молебень з вшанування пам’яті українських Героїв за присутності в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, голови районної ради Григорія Герасименка, заступника міського голови Тетяни Кутової, представників трудових колективів установ,організацій міста, широкої громадськості.

Зі словами молитви до ічнянців звернувся головний військовий капелан області, настоятель Свято-Миколаївської церкви в місті Ічня отець Димитрій.

По закінченні відбулося покладання квітів до пам’ятного стенда Героїв Небесної Сотні.

21 Лютого 2018 08:51Пріоритети Уряду

Пріоритети Уряду 2018

Кабінет Міністрів України оприлюднив пріоритети Уряду у 2018 році, серед яких реформування у сфері соціальної політики, охорони здоров'я, освіти, розвиток енергетики, інфраструктури, сільського господарства тощо.

Ознайомитись з ними можна тут Пріоритету Уряду 2018

16 Лютого 2018 15:50Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні, яка народилася у полум’ї боротьби за незалежність і свободу своєї країни під час трагічних подій на Майдані у серці України — Києві — взимку 2013-14 років.

У цей день ми відзначаємо героїзм синів і доньок України, які ціною власного життя боронили український народ від зла, від несправедливості, корупції та беззаконня.

Вічна пам'ять усім Героям, які поклали свої голови за наше майбутнє, за вільну, демократичну, чесну Україну. Нехай їх пам’ять й надалі згуртовує нас, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для розбудови власної держави на власній землі.

Бажаємо усім добра, злагоди і непохитної віри в те, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту

15 Лютого 2018 15:22

Президент воїнам-афганцям: Вдячний всім, хто, змінивши цивільний одяг на військову форму, став на захист української землі

Українські воїни-афганці з першого дня вийшли на Майдан, протестуючи разом з українським народом проти свавілля режиму, першими у найтяжчі місяці війни стали на захист України від російської агресії. І по нині перебувають на передньому краї боротьби з агресором. Про це сказав Президент Петро Порошенко на урочистому зібранні, присвяченому Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

«Сьогодні в цій залі присутні багато з тих, хто з першого дня вийшов на Майдан. І був там пліч-о-пліч з українським народом. Це був протест проти свавілля режиму. Особливо тоді всіх вразила організованість і рішучість ветеранів-афганців, які зіграли важливу роль у тому, що наш Майдан вистояв, і Революція Гідності також перемогла значною мірою дякуючи вашим зусиллям», - звернувся до присутніх Петро Порошенко.

Президент особливо відзначив важливість і надзвичайну

15 Лютого 2018 15:04Податки

Мешканці Ічнянщини спрямували на обороноздатність Української армії понад 10 мільйонів гривень

За 2017 рік до держбюджету від платників Ічнянщини надійшло 10,5 мільйонів гривень військового збору. В порівнянні з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 4,3 мільйони гривень.

Протягом січня 2018 року надходження військового збору становлять 840,6 тис. гривень.

Оскільки стан надходжень військового збору безпосередньо залежить від добропорядності податкових агентів – працедавців та сумління громадян, доходи яких підпадають під оподаткування, то в Прилуцькій ОДПІ звертають увагу на перелік доходів, з яких сплачується військовий

15 Лютого 2018 12:24Подія

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Україна сьогодні вшановує усіх воїнів-ветеранів війн на територіях інших держав. Дата виведення радянських військ з Афганістану стала символічною для молодої незалежної України, тому на державному рівні було прийнято рішення про вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав саме 15 лютого.

Цього дня у залі засідань райдержадміністрації відбувся тематичний захід «Гортаючи сторінки минулого» за присутності керівництва РДА, районної та міської ради, учасників бойових дій на території інших держав, громадськості, матерів загиблих воїнів в Афганістані.

По закінченні проведено «круглий

15 Лютого 2018 11:31Звіт Уряду

Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман відзвітував за рік роботи

Забезпечене Урядом подальше економічне зростання дозволило запустити масштабні реформи в країні і розпочати підвищення соціальних стандартів

14 лютого Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував звіт роботи Уряду за 2017 рік і окреслив пріоритети діяльності на 2018 рік. Згідно з чинним законодавством Уряд має щорічно звітувати про свою діяльність. Протягом перших 45 днів року Кабінет Міністрів готує річний звіт і передає його на розгляд профільних комітетів Верховної Ради. За рішенням депутатів звіт може бути заслухано в сесійній залі або презентовано лише

15 Лютого 2018 11:13Подія

Вшанували пам’ять земляків, які загинули у війні Афганістану

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 29-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан 14 лютого керівники райдержадміністрації та районної ради, представники районних спілок ветеранів Афганістану, ветеранів та інвалідів Афганістану, органів місцевого самоврядування здійснили покладання квітів до могил загиблих воїнів в Афганістані та вшанували пам’ять земляків, які полягли на фронтових дорогах Афганістану.

Ічнянщина навічно втратила рядових Василя Борща із Заудайки і Миколу Бондаренка із Сваричівки, сержанта Віктора Сидоренка з Однолькового, лейтенанта Сергія Лемішка із Крупичполя.

162 солдати строкової служби з нашого району пройшли через Афганістан. Їх рани тілесні і душевні й донині не дають їм забути про страшні воєнні роки, про своїх загиблих товаришів. Вони пов'язані тісною бойовою дружбою і всі життєві випробування не дали зачерствіти їх

14 Лютого 2018 08:36Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає 29-у річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

29 років тому останній солдат перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез і відтоді ця дата увійшла в історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Українські солдати і офіцери з честю і гідністю виконали свій військовий обов’язок в Афганістані, відповідально забезпечили миротворчі завдання в багатьох інших державах світу.

Час не підвладний викреслити з нашої пам’яті приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих

<<<1 - 11 з 1511>>>