<<<12 - 22 з 1636>>>


27 Червня 2018 09:26Вітання

З Днем Конституції України!

28 червня український народ відзначає День Конституції України - Основного Закону, який навіки закріпив волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі.

За гідне життя українського народу у правовій конституційній державі боролися мільйони патріотів України не одне століття. Український народ довів всьому світу, що має самоповагу і впевненість у власних силах на шляху побудови сильної і заможної держави.

Вітаємо всіх жителів Ічнянщини з головним державним святом – Днем Конституції України. Бажаємо всім здоров’я і злагоди, добробуту і затишку в родинах, впевненості у майбутньому нашої держави і кожного її громадянина, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, творчої праці в ім'я розбудови демократичної, правової незалежної України!

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун
Голова районної

27 Червня 2018 09:18Актуально

Українці отримують більше якісних та доступних ліків

Уряд впроваджує медичну реформу, щоб кожна людина мала можливість отримати якісну і доступну медичну допомогу. Вжито низку заходів для покращення забезпеченості українців ліками. Зокрема, з 2015 року закупівлі ліків відбуваються через міжнародні організації, що дозволило подолати корупцію та закупити більше якісних медикаментів, збільшено бюджетне фінансування закупівель до 5,9 мільярда гривень, запущено програму «Доступні ліки», за якою люди отримують необхідні препарати безоплатно.

Закупівлі ліків без корупційних схем

Перехід на закупівлі ліків через міжнародні організації дозволив прибрати наявні корупційні схеми. В результаті вже за перший рік роботи за цією системою зекономлено 620 мільйонів гривень бюджетних коштів (порівняно з 2014 роком). Кількість додатково закуплених ліків на заощаджені кошти по деяким програмам сягає 70%. Окрім того, понад 70% ліків закуповуються міжнародними організаціями безпосередньо у виробників, що дозволяє отримати

26 Червня 2018 16:34Подія

На Чернігівщині завершуються навчання з територіальної оборони

Тактичні навчання з територіальної оборони «Північна фортеця – 2018» наближаються до завершення. Сьогодні, 26 червня, на одному з полігонів області відбулось урочисте шикування резервістів 119-ої БТРО.

До урочистостей долучилися перший заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України В’ячеслав Назаркін, заступник голови Чернігівської облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова обласної ради Ігор Вдовенко, керівники районів.

Кращих військовозобов’язаних – учасників навчальних зборів відзначено грамотами та подяками.

Уже сьогодні перші групи резервістів відправляться по своїх домівках. Остаточно ж навчальний табір розформують завтра.

Нагадаємо, що до тактичних навчань «Північна фортеця – 2018» було залучено повний склад бригади територіальної оборони. Під час зборів резервісти відпрацьовували такі основні завдання, як прикриття ділянки державного

26 Червня 2018 16:25Подія

Молодь Ічнянщини взяла участь в обласному заході на Голубих озерах

Делегація Ічнянського району у складі чотирьох осіб взяла участь в обласному заході «Молодіжне наметове містечко «ТАМ – територія активної молоді», що проходив на території комплексу «Голубі озера» села Олешня Ріпкинського району з 21 по 23 червня.

Програмою заходу були передбачені спортивні ігри та змагання, виступи команд КВК, театралізоване дійство та інформаційні тренінги, фестиваль фарб, «Пісочна анімація», квести та інше.

Окрім позитивних вражень та емоцій, задоволення від спілкування,

25 Червня 2018 14:58До уваги

Увага! Змінені реквізити рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів

Головне управління Державної казначейської служби України в області звертає увагу платників податків, органів Державної фіскальної служби України, місцевих фінансових органів та інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету, на зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

У зв’язку зі зміною порядку відкриття доходних рахунків, з 2 липня зазначені рахунки за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Реквізити рахунків розміщені на веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України в Чернігівській області за посиланнями:

25 Червня 2018 14:52Подія

Свято випускників шкіл

24 червня випускники 11-х класів залишили позаду свої шкільні роки – найбільш безтурботну та щасливу пору життя.

Цього дня у районному будинку культури зібралися керівники району та міста, директори та викладачі шкіл, батьки випускників та жителі міста щоб провести у самостійне доросле життя колишніх учнів міських шкіл.

Традиційною ходою випускники пройшлися від рідної школи до святкового залу будинку культури, де їх від щирого серця привітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Валентина Рябчун та депутат обласної ради Юрій Болоховець.

Побажали кожному обрати свій єдиний вірний шлях, аби у повній мірі самоутвердилися

25 Червня 2018 10:02Подія

Державних службовців району привітали з професійним святом

З нагоди Дня державної служби в. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун, заступник голови районної ради Микола Небеський, міський голова Оксана Андріанова 23 червня привітали державних службовців району з професійним святом в актовому залі районної школи мистецтв.

-Державна служба – специфічний вид діяльності, який в першу чергу спрямований на забезпечення прав і свобод громадянина, впровадження державної політики у всіх сферах суспільного життя. І ви свідомо обрали свою долю і присяглися на вірність і служіння народу і Україні. Кожен

23 Червня 2018 15:50Вітання

З Днем молоді!

Цього року в Україні День молоді відзначається 24 червня. Молодість – це світанок життя, світлі мрії про майбутнє, це свято краси і енергійності. Це час для здобуття знань та вмінь, час наполегливої праці над собою, ухвалення перших власних рішень та формування планів на майбутнє.

Молодь Ічнянщини на початку життєвої дороги - робить правильний вибір - будує сильну, духовно багату особистість щоб продовжити шлях України до прогресу та процвітання.

Напередодні свята бажаємо всім щастя, здоров’я, невичерпної енергії, творчого натхнення, незалежних

23 Червня 2018 09:14Вітання

Зі святом!

23 червня – День державної служби. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави – вкрай відповідальна справа. Державна служба має свої особливі цінності - чесність, суворе дотримання законності, ефективність, своєчасність і компетентність виконання службових обов'язків.

Усі державні службовці повинні працювати в єдиному напрямку за принципами служіння українському народу, соціальної справедливості, гласності, відданості справі, персональної відповідальності за виконання посадових повноважень.

Щиро вітаємо всіх державних службовців району з професійним

22 Червня 2018 12:54До уваги

Державній службі України - 100 років

Інститут державної служби в її нинішньому розумінні (зі статусом державних службовців, уповноваженнями цих посадових осіб на здійснення функцій держави, а також отриманням ними заробітної плати з державного бюджету) з'явився 1918 року – за Гетьманату Павла Скоропадського, часів спроб у XX столітті побудови на теренах наших земель незалежної Української Держави. Від приходу до влади гетьмана Павла Скоропадського 29 квітня 1918 року було запущено активні державотворчі процеси, прийнято та значною мірою впроваджено цілу низку системних законів, які вперше в історії України на законодавчому рівні закріпили основу інституту державної служби. Чільне місце тут посідає Постанова Ради Міністрів Української Держави про

22 Червня 2018 12:47Подія

День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

Сьогодні, 22 червня, ічнянці зібралися біля братської могили загиблих воїнів, щоб вшанувати їх пам’ять і пам’ять усіх жертв Другої світової війни, ще раз низько вклонитися ветеранам війни, всім, хто переміг нацистських окупантів і залишився живим свідком кривавих подій далеких 40-х років минулого століття.

У цей день пам’яті і скорботи висловили всім ветеранам війни свою синівську любов і подяку за подвиг, який вони звершили в ім’я українського народу, в ім’я його майбутнього.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні віддали данину світлій пам’яті полеглим воїнам в роки Другої світової

<<<12 - 22 з 1636>>>