<<<12 - 22 з 1602>>>


05 Травня 2018 09:58До уваги

Ще одного аноніма затримали співробітники СБУ на Чернігівщині

Співробітники Служби безпеки України спільно з Національною поліцією викрили особу, причетну до здійснення завідомо неправдивих повідомлень з погрозами терористичного характеру.

Правоохоронці встановили, що непрацюючий мешканець м. Ніжина у нетверезому стані повідомив про нібито мінування гідротехнічних споруд на території Чернігівської та Харківської областей.

За вказаним фактом вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ч.1 ст. 259 Кримінального кодексу України.

Тож не зайвим буде нагадати схильним до таких розваг «терористам», що згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України хибне повідомлення про мінування будь-яких об'єктів власності карається позбавленням волі на строк від двох

04 Травня 2018 14:46Подія

На Ічнянщині стартувала військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура") На Ічнянщині стартувала військово-патріотична гра "Сокіл" ("Джура")

3 травня в Ічнянському районі стартував районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що триватиме до 5 травня.

До гри долучилися шість роїв, а саме: «Нащадки козаків» Ічнянської гімназії ім. Васильченка, «Побратими» Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, «Чайка» Ічнянської

03 Травня 2018 08:51Актуально

Уряд оновлює програму надання субсидій: більш справедливо та адресно

Кабінет Міністрів України зробив важливий крок на шляху до монетизації субсидій. Передбачається, що вже в наступному опалювальному сезоні субсидії будуть видаватись живими грошима – а це означає, що їх отримувачі можуть залишати собі зекономлені в результаті ощадливого споживання кошти. Таким чином монетизація стане додатковим стимулом для енергоефективності.

Однак, перехід до монетизації можливий тільки в тому випадку, якщо система субсидій буде соціально справедливою – державну допомогу отримуватимуть ті, хто дійсно її потребує.

Започаткована кілька років тому ініціатива надання прямої допомоги уразливим верствам населення у вигляді субсидій довела свою ефективність. Втім, з часом вона

02 Травня 2018 12:57Подія

Головні розпорядники бюджетних коштів прозвітували на громадській раді

У залі засідань райдержадміністрації 27 квітня відбулося чергове засідання громадської ради при РДА.

Розглянули три питання, а саме звіти головних розпорядників бюджетних коштів про їх витрачання за 2017 рік, виконання Програми соціального і економічного розвитку району за 2017 рік та заяву члена громадської ради Марини Паронко.

Про витрачання бюджетних коштів за 2017 рік прозвітували керівники відділів освіти, культури і туризму РДА, КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» та КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД».

За підсумками засідання прийняті відповідні рішення.

Сектор інформаційної діяльності
та

02 Травня 2018 12:46Подія

Подарунок для багатодітної сім'ї

Багатодітна сім’я Радзієвських з Припутнів 27 квітня отримала морозильну камеру, придбану за кошти обласного бюджету в рамках виконання Комплексної обласної програми підтримки сім'ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми до 2020 року.

Завдяки Програмі соціально-побутові умови даної сім'ї значно покращилися.

У родині виховується п'ятеро дітей.

Сектор молоді та спорту РДА

27 Квітня 2018 11:56Актуально

47 мільярдів гривень на дороги: що буде побудоване в Україні за ці кошти

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України Славомір Новак розповів про важливі зміни в управлінні дорожньою галуззю, про те, які автошляхи будуть відбудовані вже цього року і якими стануть українські дороги через 5 років.

47 мільярдів гривень цього року на дороги

Треба визнати, що ми отримали у спадок погані дороги. Зі 170 тисяч кілометрів українських доріг станом на 2016 рік понад 90% були визнані такими, що не відповідають нормам. Причина такого

27 Квітня 2018 09:59Подія

Ніколи не зітреться пам’ять про Чорнобильську трагедію

До 32-х роковин Чорнобильської трагедії 26 квітня керівники району та міста, ліквідатори аварії на ЧАЕС, члени сімей ліквідаторів, які вже пішли з життя, представники районних громадських організацій, трудових колективів установ, організацій міста здійснили покладання квітів до пам’ятного знака жертвам Чорнобильської катастрофи в м. Ічня.

Проведено мітинг-реквієм з проголошенням скорботної хвилини мовчання в пам'ять тих, хто загинув внаслідок цієї катастрофи, які трагічно рано пішли у вічність.

Перед присутніми виступили в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун, перший заступник міського голови Олександр Бондар, голова районної спілки «Чорнобиль» Віктор

25 Квітня 2018 15:37Подія

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

Сьогодні відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю в. о. голови РДА Валентини Рябчун.

Розглядалися три питання:
- про стан пожежної безпеки на арсеналі зберігання боєприпасів в/ч А1479;
- про стан виконавської дисципліни, організації виконання завдань, визначених законами України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації, власними рішеннями, реагування на запити,

25 Квітня 2018 08:50Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

26 квітня – День Чорнобильської трагедії. 32 роки тому сталася найбільша техногенна катастрофа ХХ сторіччя – аварія на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Мирний атом, що став не керованим, приніс лихо майже 2 мільйонів мешканців України і назавжди змінив життя тисяч людей. Не одну сім’ю й з Ічнянщини опалив вогонь Чорнобиля…

Важко уявити масштаби лиха, якби на боротьбу зі страшною ядерною стихією не стали ліквідатори аварії. Тому саме в цей день ми схиляємо голову перед пам’яттю загиблих і віддаємо данину шани всім і кожному, хто рятував світ від смертельної загрози.

Ми маємо пам’ятати про цю найчорнішу сторінку в історії України, щоб подібна трагедія не повторилася. Хай

25 Квітня 2018 08:47Податки

Роботодавці Ічнянщини перерахували понад 25 мільйонів гривень єдиного внеску

За три місяці 2018 року роботодавці та самозайняті особи Ічнянщини перерахували 25,5 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 4,8 мільйонів.

Фахівці Прилуцької ОДПІ нагадують, що з 2018 року фізичні особи-підприємці, які застосовують загальну систему оподаткування, а також особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерських господарств зобов'язані сплачувати єдиний внесок,

24 Квітня 2018 08:55Подія

Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У квітні 2018 року в райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

До Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» надійшли заяви від трьох державних службовців про участь у конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст». Всі державні службовці були допущені до участі у конкурсі.

Організаційний комітет райдержадміністрації з проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» за підсумками виконання тестових завдань у частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, завдань для складання ділового документу, завдань з володіння

<<<12 - 22 з 1602>>>