<<<12 - 22 з 1277>>>


20 Квітня 2017 10:17До уваги

19 Квітня 2017 15:05Подія

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації відбулося 19 квітня в залі засідань районної державної адміністрації за участю голови районної ради Григорія Герасименка, депутатів обласної ради Віктора Кияновського та Юрія Болоховця, керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, територіальних громад, підприємств, установ та організацій району, представників районних ЗМІ, громадськості.

На Колегії розглянули три питання:
- звіт голови районної державної адміністрації з підсумків роботи у 2016 році;
- про стан пожежної безпеки на арсеналі зберігання боєприпасів в/ч А-1479;
- про виконання плану роботи райдержадміністрації за І квартал 2017 року.

Голова райдержадміністрації Олександр Бондар виступив перед

14 Квітня 2017 14:20Вітання

З ВЕЛИКОДНЕМ!

Світлий день Воскресіння Христового для кожного з нас є святом торжества життя, пробудження людських надій й сподівань на добру долю, джерелом радості та очищення душі.

Ми всі святкуємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на Боже Благословення. Воскресіння Христа спонукає замислитися над вічними цінностями християнської моралі, відкрити серця доброті, милосердю, терпимості і любові. Тож спрямуємо наші молитви на добрі справи, світлі помисли заради відродження української нації і ствердження миру в єдиній Україні.

Сердечно бажаємо щоб величні

14 Квітня 2017 14:12До уваги

Протидіяти проявам агресії має вся громада

Недавні події у Чернігові — випадки побиття школярок — сколихнули в суспільстві назрілі проблеми зростання жорстокості серед дітей та молоді. Серед причин агресивної поведінки — як психологічні, пов'язані з віковими особливостями підліткового характеру, так і соціальні, обумовлені суспільною напругою. Усе це викликає занепокоєння і тривогу у батьків, педагогів, представників органів влади.

Що призвело до спалаху насильства? Як подолати прояви жорстокості?

Те, що сталося в обласному центрі, спонукає всіх членів суспільства до активної протидії насильству і агресії.

Це – першочергове

14 Квітня 2017 11:03Подія

Першу толоку "Доглянута спадщина" провели на Ічнянщині

Ічнянці 13 квітня долучились до започаткованою громадською організацією "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури" Всеукраїнської пам’яткоохоронної толоки "Доглянута спадщина".

За активної участі учнівської молоді району під час Першої Толоки були упорядковані могили офіцера Каптиліна М.В. на «Ковалівському кладовищі» м.Ічні, українського поета та художника Коваля Г.П. в м.Ічні, Героя Радянського Союзу Максиміхіна Б.М.(1911-1981рр.) на кладовищі в м.Ічні, радянських воїнів на кладовищі по вул. Воскресінській м.Ічні, Братські могили радянських воїнів, які загинули при звільненні міста у вересні 1943 р. на кладовищі в м.Ічні та невідомих воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. на кладовищі по вул. Вокзальна

13 Квітня 2017 12:43Благоустрій

До Дня довкілля

Під час проведення щорічної Всеукраїнської акції «День довкілля» працівники районної державної адміністрації зробили свій внесок у справу збереження і відновлення довкілля.

Державні службовці активно долучились до благоустрою районного центру та прилеглих до нього територій.

Проведення таких заходів тільки сприятиме покращенню стану навколишнього середовища, процвітанню нашого благодатного та квітучого Ічнянського краю.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

12 Квітня 2017 15:24Подія

Урочисті проводи призовників на строкову військову службу

Сьогодні став урочистим день в житті п'ятьох юнаків, які мають незабаром стати на захист миру, творчої праці і спокою своїх співвітчизників. 12 квітня в залі засідань райдержадміністрації були проведені урочисті проводи призовників на строкову військову службу: Ярослава Даценка, Миколу Левченка та Дмитра Бондаря з Ічні, Анатолія Биндю з Іржавця, Олександра Махно з Парафіївки.

З напутніми словами до призовників звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, заступник голови міської ради Микола Крихтенко та районний військовий комісар Василь Кацалап.

12 Квітня 2017 10:45Подія

Вшанування постраждалих та загиблих від нацистських переслідувань

До Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів в загальноосвітніх навчальних закладах району 11 квітня проведено засідання круглих столів, лінійки-мітинги, конференції, тематичні уроки та уроки пам’яті, інформаційно-пізнавальні та виховні години, виставки друкованих видань, перегляд та обговорення документальних фільмів «Освенцім – фабрика смерті нацистів», «Юність за колючим дротом», «Україна під нацистською окупацією 1941 – 1944 рр.».

У бібліотеках освітніх та культурних закладах району організовані тематичні книжкові виставки, що висвітлюють трагічні події та долі людей, які

10 Квітня 2017 09:28Подія

Підведено підсумки ХІІ акції «Серце до серця»

Сьогодні, 10 квітня, на засіданні районного організаційного комітету з проведення ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Марини Свинар були підведені підсумки проведення акції.

Акція тривала з 9 березня до 9 квітня цього року з метою збору коштів на закупівлю медичного обладнання для офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні. Під час акції працювали сім волонтерів, кожен з яких мав бейдж-ідентифікатор, скриньку та наклейки-сердечка, які отримували всі, хто вкидав гроші до скриньки. Це сприяло

07 Квітня 2017 12:29До уваги

Соціально-економічне становище Чернігівської області

в січні–лютому 2017 року

НАСЕЛЕННЯ

Чисельність наявного населення в області, за оцінкою, на 1 лютого 2017р. становила 1032 тис. осіб. Упродовж січня 2017р. кількість жителів Чернігівщини зменшилася на 1440 осіб.

Порівняно із січнем 2016р. обсяг природного скорочення збільшився на 280 осіб.

Упродовж січня народився 571 малюк. Кількість померлих склала 1914 осіб.

РИНОК ПРАЦІ

Кількість зареєстрованих безробітних на кінець лютого

06 Квітня 2017 14:20До уваги

<<<12 - 22 з 1277>>>