<<<12 - 22 з 1735>>>


07 Листопада 2018 12:14Благодійність

Допомога від колективу райдержадміністрації триває

У результаті вибухів та пожежі на території військової частини А1479 найбільше постраждали будівлі розташовані в смт Дружба та селі Августівка. У першу чергу жителям цих сіл й надавалась гуманітарна допомога.

Колектив Ічнянської районної державної адміністрації, після надання допомоги Юрію Лавриненку, взяв під супровід сім’ю 95 - річної Парасковії Дереповської з смт Дружба.

За особисті кошти придбали та привезли

07 Листопада 2018 09:53До уваги

Обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських

З метою поширення благодійницької діяльності та меценатства на Чернігівщині обласна державна адміністрація за сприяння Чернігівської обласної ради та за підтримки громадськості проводить обласний конкурс «Благодійник року» імені меценатів Тарновських.

Конкурс проводиться щороку у семи номінаціях:
- «Благодійник року — всеукраїнська бізнес-структура»;
- «Благодійник року — регіональна бізнес-структура»;
- «Благодійник року — неприбуткова організація»;
- «Благодійник року — приватна особа»

05 Листопада 2018 15:24Подія

Відгукнулися на біду

Після нічної катастрофи 9 жовтня на 6 військовому арсеналі ЗС України біля смт Дружба, яка призвели до знищення десятків тисяч тонн снарядів на одному з найбільших сховищ боєприпасів в Україні, жителі Ічнянщини відчули на собі, в нових умовах сьогодення, традиції щирого українського милосердя, співчуття та взаємодопомоги.

Забуваючи про власні негаразди, не шкодуючи сил, не рахуючись із часом, у будні й у свято люди з усієї України відгукнулися на біду ічнянців.

Не залишились осторонь й державні службовці. Допомога надходила як від обласних адміністрацій, в тому числі працівники Чернігівської ОДА перерахували свій одноденний заробіток

02 Листопада 2018 15:50Вітання

Зі святом!

Щорічно у першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Це свято тих, хто постійно опікується соціальними правами кожної людини, забезпечує надання соціальних гарантій і допомоги, тим хто їх потребує.

Працівники галузі сприяють утвердженню добра та справедливості, злагоди та спокою в суспільстві, адже їхня праця допомагає долати життєві труднощі всім громадянам нашого району, додає віри і впевненості у завтрашньому дні.

Щиро вітаю

02 Листопада 2018 09:55Децентралізація

Чернігівщина тепер є першою у рейтингу регіонів щодо формування спроможних громад

З третього на перше місце – такий стрибок у загальному рейтингу областей щодо формування об’єднаних територіальних громад зробила Чернігівська область, випередивши Житомирську та Хмельницьку області. Ці регіони ще минулого місяця посідали у рейтингу відповідно І та ІІ місця. Такі висновки можна зробити, виходячи з попередніх даних Моніторингу щодо процесу децентралізації та реформування місцевого

01 Листопада 2018 09:46Актуально

Юлія Свириденко: Житло і господарства постраждалих через вибухи на Ічнянщині гарантовано відновлять

Відновлення пошкоджених будівель на Ічнянщині – основне питання, яке обговорили вчора на засіданні оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації за участі виконуючої обов’язки голови Чернігівської ОДА Юлії Свириденко та заступника голови ОДА Сергія Сергієнка.

Як повідомив директор Департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Володимир Кривенко, першочергові відновлювальні роботи планують завершити до кінця тижня — на сьогодні залишилося повністю відремонтувати дахи ще в трьох будинках, на інших

31 Жовтня 2018 14:13Актуально

Уряд компенсує комунальні витрати тим сім’ям, які не встигли оформити субсидію

Сім’ям, які не встигли оформити житлову субсидію до початку опалювального сезону, Уряд компенсує всі витрати на комунальні послуги. Навіть якщо документи буде подано у листопаді чи грудні.

Незалежно від виду опалення – централізоване теплопостачання чи індивідуальне газове або електричне опалення – у разі надходження заяви про призначення субсидії, наприклад у грудні, безповоротна

30 Жовтня 2018 14:19До уваги

В Ічнянському районі триває очищення території від вибухонебезпечних предметів

Піротехнічні підрозділи ДСНС продовжують обстеження зони, прилеглої до 6 арсеналу боєприпасів на Ічнянщині. Вже очищено 51 із 80 ділянок розмінування. Минулої доби на двох ділянках вилучено 1187 вибухонебезпечних предметів. Усього ж з початку робіт виявлено понад 21 тисячу ВНП.

Робочі групи обстежили 9012 будівель із 9713 (92,7%). Тривають відновлювальні роботи як житлових будинків, так і об’єктів соціальної сфери.

В Ічнянській центральній районній лікарні наразі ще перебуває 21 особа з постраждалих населених пунктів, у тому числі 7 дітей із селища

26 Жовтня 2018 16:17Подія

Санаторій "Зелений Гай" знову прийняв на відпочинок дітей з Ічнянщини

Тільки нещодавно з Ічнянщини на відпочинок та озоровлення до санаторію «Зелений гай" поїхали двадцять п'ять дітей з багатодітних, прийомних та соціально вразливих родин, як знову сьогодні, 26 жовтня, така сама кількість дітей цієї ж категорії була відправлена до санаторію.

Шістнадцять дітей мешкає в селі Монастирище, п'ятеро - із села Гмирянка та чотири - із Томашівки.

Дітлахи в санаторії отримають нові знайомства, незабутні враження, весело та змістовно проведуть час. Все це допоможе їм забути досить неприємні години свого життя вночі 9 жовтня,

26 Жовтня 2018 09:46Вітання

Зі святом!

28 жовтня минає 74 рік з дня вигнання нацистських окупантів з України в роки Другої світової війни. Щорічно в цей день ми вшановуємо пам’ять воїнів, які віддали життя за свободу українського народу, відстояли українську землю, захистили свій народ від неволі й знищення.

Цього дня ми складаємо глибоку шану ветеранам, які показуючи приклади героїчної беззастережної самовідданості і любові до рідної землі та свого народу, на своїх плечах винесли тягар війни й підняли країну з руїн у повоєнні роки. Їхній подвиг сьогодні надихає нинішніх

25 Жовтня 2018 14:39До уваги

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації відновлено рух автомобільного та залізничного транспорту в Ічнянському районі

Відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України, актів з обстеження місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів та інформації командира військової частини А 1479 щодо ліквідації пожежі на 6 арсеналі озброєння Збройних Сил України керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Юлія Свириденко 24 жовтня 2018 року підписала розпорядження "Про заходи щодо ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла внаслідок пожежі на складах боєприпасів військової частини А 1479".

Даним розпорядженням зобов'язано Службу автомобільних доріг у Чернігівській області, Регіональну філію «Південна залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» з 18.00 год. 24 жовтня 2018 року відповідно відновити рух автомобільного транспорту на автодорогах загального користування державного значення та залізничного транспорту на ділянці Бахмач - Ічня — Прилуки.

Також Ічнянській районній державній адміністрації тв Ічнянській міській раді необхідно організувати повернення евакуйованого населення, роботу

<<<12 - 22 з 1735>>>