<<<12 - 22 з 1247>>>


07 Березня 2017 10:02Вітання

Зі святом дорогі жінки!

Незабаром в Україні буде відзначатися одне з найпрекрасніших і важливих свят – Міжнародний жіночий День 8 Березня. Щороку Весна починається світлим святом Жінки, яка є прародителькою роду людського, охоронницею добра, щастя, миру і милосердя.

Сьогодні жінки не тільки берегині свого дому і родини. Немає такої сфери в суспільстві та державі, де б не поєднувався їх професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю і красою. Їх успіхи і досягнення, активна життєва позиція, багатогранна діяльність та творчість, любов і самовідданість проростають славою України і її

06 Березня 2017 15:57Подія

Ветерани Ічнянщини відзначили 30-річчя створення організації

З нагоди 30-річчя від дня заснування районної організації ветеранів України в актовій залі райдержадміністрації 3 березня відбулося урочисте засідання Пленуму організації.

Сердечно привітав всіх присутніх гостей та членів організації зі славною датою голова райдержадміністрації Олександр Бондар, побажав всім міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.

Голова районної організації ветеранів України Віктор Сербін розповів, що на сьогодні організація

06 Березня 2017 11:35До уваги

03 Березня 2017 10:20Подія

Зустріч з спортивним активом району

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар 2 березня за участю голови районної ради Григорія Герасименка, міського голови Оксани Андріанової, керівників відділу освіти, сектору молоді та спорту, юридичного сектору райдержадміністрації, Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, районної комплексної ДЮСШ відділу освіти, районної ДЮСШ громадської організації ФСТ "Колос", громадських організацій "Федерація футболу в Ічнянському районі", "Активіст Ічнянщини", спортивного клубу "Берег" та громадськості провів нараду з питання використання спортивних об'єктів району та вирішення проблем у спортивному житті району.

Громадські активісти

02 Березня 2017 09:19Подія

Дев'ять інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу громадської ради при райдержадміністрації

На установчих зборах, які відбулися першого березня в залі засідань райдержадміністрації, було сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації з дев'яти представників інститутів громадянського суспільства. Всього до ініціативної групи з формування нового складу громадської ради подали документи теж 9 громадських організацій.

На засіданні заслухали інформації про роботу попереднього складу громадської ради та представника

01 Березня 2017 12:48До уваги

Рішення щодо збереження автомобільних доріг у весняний період

З метою збереження покриття автомобільних доріг від руйнувань та деформацій при перезволоженні земляного полотна в період весняного відтаювання ґрунтів головою районної державної адміністрації 27 лютого 2017 року прийнято розпорядження № 47 "Про збереження автомобільних доріг загального користування району у весняний період 2017 року".

Цим розпорядженням запроваджено у березні - квітні 2017 року обмеження руху на дорогах загального користування району транспортних засобів та їх составів, вагові параметри та осьові навантаження яких перевищують допустимі для несприятливих дорожньо - кліматичних

01 Березня 2017 09:58Подія

День Африки у місті Ічня

В актовому залі районної школи мистецтв 28 лютого всеукраїнські громадські організації «Африканська Рада в Україні» та «Українська Ініціатива» організували проведення культурно-просвітницького заходу «День Африки у місті Ічня».

В ході заходу гості району ознайомили мешканців міста з природою та біологічним розмаїттям Африки, з культурою, побутом, видатними людьми, літературою та історією народів континенту. Також ічнянці мали змогу переглянути виставку предметів мистецтва та художніх творів.

Перед присутніми виступили віце-консул Республіки Гвінея в Україні, президент ВГО «Африканська Рада в Україні» Діало Ісса Садіо, голова правління ГО «Українська

24 Лютого 2017 14:54Подія

Виконання Програм розвитку району розглянули на Колегії райдержадміністрації

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації спільно з Президією районної ради відбулося 24 лютого в залі засідань районної державної адміністрації.

Керівники району, члени Колегії та Президії районної ради, запрошеними був розглянутий хід виконання Програми економічного та соціального розвитку району на 2016 рік, Програми підтримки малого та середнього підприємництва на 2015-2016 роки.

Підсумки засідання підвели керівники району Олександр Бондар та Григорій Герасименко. Зокрема

23 Лютого 2017 09:20Подія

До Міжнародного дня рідної мови

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

В Україні це свято відзначають з 2002 року як ще один день пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в читальному залі Ічнянської центральної районної бібліотеки ім. С. Васильченка за участю учнівської молоді ДПТНЗ «Ічнянський професійний аграрний ліцей» відбулася

21 Лютого 2017 10:30Подія

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Учора, 20 лютого, ічнянці віддали належну шану патріотизму й мужності учасникам Революції Гідності та Героям Небесної Сотні. Адже саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Саме Майдан об’єднав у своєму прагненні мати право на власне гідне життя і чесну працю.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в м. Ічня біля каплиці загиблих Героїв Небесної сотні та українських військових, котрі загинули в зоні АТО проведено мітинг-реквієм з вшанування пам’яті Героїв Майдану за участю голів райдержадміністрації Олександра Бондаря та районної ради Григорія Герасименка, депутата

16 Лютого 2017 12:47Звернення

Шановні жителі Ічнянщини!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Це данина світлій пам’яті людей, які загинули під час Революції Гідності, боронячи український народ від несправедливості, корупції та беззаконня. Усі ми пам’ятаємо, як сотні тисяч людей йшли на барикади щоб захистити свої європейські переконання, ідеали свободи і демократії.

Вічна пам'ять усім Героям, які поклали свої голови за наше майбутнє, за вільну, демократичну, чесну Україну. Нехай їх пам’ять й надалі дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для розбудови власної держави.

Бажаємо усім добра, злагоди і непохитної віри. Віримо, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на

<<<12 - 22 з 1247>>>