<<<12 - 22 з 1320>>>


12 Червня 2017 11:11До уваги

Наявність закуплених за бюджетні кошти лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський ЦПМСД"

Інформацію наявності залишків лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ічнянської районної ради (16703 м. Ічня, вул. Ковалівка, 6, телефон 2-13-75, e-mail: ichnya-cpmsd@uoz.cg.gov.ua), що закуповуються за бюджетні кошти станом на 1 червня 2017 року дивись ↓.

Інформація наявності

07 Червня 2017 09:03Подія

Родинним колом в селищі Десна: обласна акція «Єдина родина Чернігівщини»

«Біда не зламала! Біда об’єднала!». Під таким гаслом 4 червня в селищі Десна Козелецького району відбулася соціальна акція «Єдина родина Чернігівщини», спрямована на підтримку родин, які втратили своїх синів, чоловіків чи батьків. Організували захід за підтримки обласної державної адміністрації, Єдиного Волонтерського Центру та громадських організацій: «Єдина Родина Чернігівщини», «Ресурс», «Юридична Сотня», «Українська Асоціація Матерів».

У військовому містечку зібралися разом сім’ї загиблих воїнів АТО з різних куточків області: Бобровицького, Варвинського, Ічнянського, Козелецького,

06 Червня 2017 16:20Подія

Таланти Ічнянщини

У фінальній частині обласного конкурсу дитячої творчості серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, «Світ очима дітей», який відбувся 1 червня у Чернігівському обласному палаці для дітей та юнацтва, взяла участь делегація від району.

Учасників заходу, в тому числі й з Ічнянщини: Ющенко Алла, Семененко Руслан з Припутнів та Мандибур Анастасія з Монастирища, привітала заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха. Вона спільно з начальником Служби у справах дітей ОДА Людмилою Зеленько вручила грамоти і подарунки переможцям і учасникам конкурсу.

Змагання

02 Червня 2017 09:30Подія

В Ічні святкували День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у районному центрі відбулися заходи з відзначення цього свята, які подарували малечі радісний та змістовний відпочинок.

Розпочалося святкування у міському парку концертною програмою районного будинку дитячої та юнацької творчості. З вітальним словом до ічнянських дітлахів та їх батьків звернулися депутат обласної ради Віктор Кияновський, голова райдержадміністрації Олександр Бондар та міський голова Оксана Андріанова. Меценат району Віктор Кияновський вручив подарунковий

31 Травня 2017 11:28До уваги

Подорожуємо по безвізу: запитання – відповідь(інформаційний довідник)

Усі рішення схвалені. Коли очікувати запровадження ЄС візового режиму для України?

Рішення про запровадження безвізового режиму набере чинності через 20 днів після публікації 22 травня в «Офіційному журналі ЄС» (цей час є об’єктивно необхідним для повідомлення прикордонних служб держав-членів ЄС про запровадження безвізового режиму поїздок громадян України).

Якими будуть умови безвізового режиму для громадян України?

Після запровадження безвізового режиму громадяни України зможуть подорожувати

31 Травня 2017 10:44До уваги

В Україні стартувала загальнонаціональна кампанія з профорієнтації випускників шкіл

Державна служба зайнятості розпочала загальнонаціональну інформаційну кампанію з професійної орієнтації абітурієнтів та старшокласників, яка допоможе молодим українцям визначитись із найбільш підходящою для них професією. Тестування для визначення своїх здібностей та схильностей до тієї чи іншої професії можна безкоштовно пройти у будь-якому з 550 центрів зайнятості по всій Україні.

Для активного залучення молоді до профорієнтаційного тестування на загальнонаціональних телеканалах та у мережі інтернет транслюватиметься ряд соціальних роликів, які розповідатимуть про важливість обрання своєї майбутньої професії для молодих українців.

Відеоролики доступні

29 Травня 2017 15:59Подія

Свято Останнього дзвоника

Минулої п'ятниці, 26 травня, для вчителів, учнів та їх батьків був святковий день. У 21 загальноосвітньому навчальному закладу відбулися урочиста і зворушлива подія - Останній дзвоник. У самостійне життя пішли 124 випускників 11 класу – нове покоління незалежної України, її надія і майбутнє.

Керівники району, управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, районної ради приєдналися до привітань на урочистих лінійках у школах району. Побажали школярам і освітянам натхнення і творчості у викладанні та засвоєнні знань, радості від спілкування, випускникам - впевненості

29 Травня 2017 11:20Актуально

Пам’ятка-інструкція для осіб, які бажають виїхати з України за правилами безвізового режиму

Ключові позиції:

1. Безвіз поширюється лише на власників біометричних паспортів.

2. Передбачається короткотермінове перебування в 30 європейських країнах до 90 днів протягом 180 днів.

При перетині кордону слід мати при собі документи, які підтверджують: мету

25 Травня 2017 15:44Вітання

З святом Останнього дзвоника!

26 травня у загальноосвітніх школах району відбудеться свято Останнього дзвоника. Особливо він лунатиме для випускників, які почують його у рідній школі востаннє. Вони на порозі нового, незвіданого і тривалого дорослого життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. Тому таким важливим для випускників є шлях, на який вони стануть, переступивши шкільний поріг. Шлях нових можливостей і перспектив.

Дорогі випускники !

Щиро любіть свою рідну землю, свою мову, свій народ. Свято бережіть, любов і повагу до своїх рідних і близьких. Ніколи не забувайте - Ви майбутнє України.

Бажаємо щоб всі ваші справи і помисли починалися з доброго серця і виростали у честь, і

25 Травня 2017 12:16Актуально

Безвізовий діалог Україна–ЄС

Однією з найбільш важливих сфер взаємодії України з Європейським Союзом є безвізовий діалог, започаткований на Паризькому саміті Україна–ЄС у вересні 2008 року.

У листопаді 2010 року Україні було надано План дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для українських громадян (http://www.kmu.gov.ua/control/publish/article?art_id=244813273).

Завдання, які стояли перед Україною в рамках безвізового діалогу з ЄС, мали на меті забезпечити впровадження реформ, необхідних для введення ЄС безвізового режиму для українських

25 Травня 2017 11:05До уваги

В Ужгороді відбудеться Всеукраїнський фестиваль "Карпатська Україна"

26-27 травня 2017 року в м. Ужгород Закарпатської області відбудеться Всеукраїнський фестиваль, спрямований на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України, "Карпатська Україна".

Організатори заходу: Міністерство молоді та спорту України та Управління молоді та спорту Закарпатської обласної державної адміністрації.

Мета заходу – ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність України; виховання молодого покоління у дусі національних традицій, духовності та патріотизму;

<<<12 - 22 з 1320>>>