<<<12 - 22 з 1666>>>


17 Серпня 2018 16:20До уваги

462 медзаклади підписали договори з Нацслужбою здоров’я

15 серпня Національна служба здоров’я оголосила про завершення «другої хвилі» контрактування закладів, які надають послуги первинної медичної допомоги.

З жовтня 2018 року на фінансування за тарифами перейдуть 389 комунальних медичних закладів, 40 приватних клінік та 33 лікарі-ФОП, де пацієнтів обслуговують сімейні лікарі, педіатри і терапевти.

Цього разу до нового механізму фінансування приєдналися заклади з усіх областей України. Лідерами з кількістю поданих заяв та підписаних договорів стали Харківська (58 договорів) та Львівська області (34 договори). Зокрема, з Нацслужбою здоров’я починають роботу всі комунальні заклади Харкова, Львова,

17 Серпня 2018 12:23Податки

Надходження до місцевих бюджетів Ічнянщини перевищили 84 мільйона гривень

До місцевих бюджетів Ічнянщини за сім місяців поточного року надійшло 84,7 млн грн, що майже на 16,5 млн грн більше минулорічного показника.

Легальна оплата праці, офіційно зареєстрована підприємницька діяльність, прозорість ринку реалізації підакцизної продукції – це ті чинники, які безпосередньо впливають на збільшення коштів у місцевих бюджетах. Основним джерелом надходження до місцевої скарбниці є податок на доходи фізичних осіб. За 7 місяців 2018 року фактично надійшло 55,4 млн грн цього податку. Окрім цього, місцеві бюджети отримали на розвиток своїх громад 14,7 млн грн єдиного податку та 466,6 тис. грн акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних

17 Серпня 2018 12:17До уваги

Як організувати систему надання первинної медичної допомоги на місцевому рівні

МОЗ - Операційне керівництво - Видання 1. Квітень 2018
17 Серпня 2018 12:04Актуально

Про перехід на цифрове ТБ у питаннях і відповідях

Увага! З 1 вересня 2018 року в Україні припиняється аналогове ефірне телемовлення. Йому на заміну приходить цифрове ТБ.

Відключення аналогового мовлення здійснюється на виконання міжнародних зобов’язань України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про План використання радіочастотного ресурсу України».

Які переваги від переходу на цифровий стандарт мовлення?

Для глядача — це можливість безкоштовного перегляду 32 загальнонаціональних та місцевих телепрограм з високою якістю зображення та звуку.

Для країни — ефективне використання радіочастотного ресурсу, виконання міжнародних зобов’язань.

Скільки триватиме перехід

17 Серпня 2018 11:55Подія

Засідання організаційного комітету в райдержадміністрації

Сьогодні, 17 серпня, відбулось чергове засідання організаційного комітету з підготовки і відзначення в місті заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 27-ї річниці незалежності України за участю керівника апарату райдержадміністрації Марини Свинар та заступника міського голови Тетяни Кутової.

На засіданні обговорили хід проведення запланованих заходів, їхню ступінь готовності, питання, які виникли при підготовці акції "Я - громадянин України", патріотичного флешмобу в центрі міста та урочистостей в актовому залі районної школи мистецтв.

17 Серпня 2018 11:10До уваги

На Чернігівщині СБУ викрили на хабарах керівника підрозділу військової служби правопорядку

Співробітники Служби безпеки України викрили на систематичних хабарах начальника відділення військової служби правопорядку у Чернігівській області.

Правоохоронці встановили, що підполковник запровадив схему одержання неправомірної вигоди з військовослужбовців, які вчинили правопорушення. За суму від п’яти тисяч гривень зловмисник обіцяв приховувати факти протиправних дій.

Оперативники спецслужби затримали військовослужбовця під час отримання чергового хабара за нескладання протоколу про адміністративне правопорушення.

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У рамках відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України тривають невідкладні

08 Серпня 2018 12:08Податки

Платники податків Ічнянщини сплатили більше 10 мільйонів гривень плати за землю

Протягом семи місяців 2018 року від власників землі та землекористувачів до бюджету Ічнянщини надійшло 10,6 мільйонів гривень плати за землю.

Вагому частку надходжень у вигляді плати за землю, а це майже 94 відсотки, сплатили власники земельних ділянок, часток (паїв) та землекористувачі - юридичні особи. Від них до бюджету надійшло 9,8 млн. гривень. Ще 651,6 тис. грн. перерахували фізичні особи.

Прилуцька ОДПІ звертає увагу, що відповідно до ст. 281 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) від сплати земельного податку з фізичних осіб звільняються: інваліди першої і другої груп; фізичні особи, які виховують

31 Липня 2018 12:34Актуально

Дайджест змін в охороні здоров’я. Перші виплати за новими правилами

Дайджест змін в охороні здоров’я
- Гроші пішли за пацієнтом. Керівники, настав час діяти!
- Які послуги надаватимуть лікарі "первинки", починаючи з липня
- Як розмовляти з пацієнтами про візити додому
- Копії документів для підписання декларації з лікарем більше не потрібні
- Запитання - відповіді
- Календар практичних щеплень

30 Липня 2018 14:50Подія

До ювілейної дати Хрещення Київської Русі-України в райдержадміністрації відкрито виставку

988 року Святий Володимир хрестив наших пращурів і заповів нам віру та єдність. Саме з Хрещенням Русі - України на українських землях почала затверджуватися істинна духовність, виникла Українська державність.

З 2008 року ця подія в Україні відзначається щорічно на державному рівні 28 липня – у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

З нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України архівний сектор районної державної адміністрації підготував виставку «Православні храми Ічнянщини».

Переглянути світлини та ознайомитися з цікавими історичними фактами православних церков району можна на другому поверсі приміщення райдержадміністрації в кабінеті № 10.

30 Липня 2018 12:28

Виступ Президента з нагоди 1030-річчя хрещення Київської Русі-України

Ваші високопреосвященства, високоповажні представники Його Всесвятості Вселенського Патріарха Варфоломія!
Ваша Святосте!
Ваші блаженства, всечесні отці!
Шановні члени Ради церков!
Дорогі співвітчизники і українці всього світу!

Понад тисячу років тому святий рівноапостольний князь Володимир зробив доленосний вибір – прийняв християнство сам і охрестив країну. Відтоді наш народ консолідується навколо духовних ідеалів справедливості, милосердя, любові до ближнього, добра

27 Липня 2018 12:15Вітання

Зі святом!

28 липня ми відзначаємо величну подію - 1030-у річницю Хрещення Київської Русі – України. Це свято, сповнене добра і любові, сміливих надій та радісних сподівань, дає нагоду долучитися до щедрого джерела культурних цінностей і надбань нашого народу.

Сьогодні це свято ще раз підтверджує, що наша країна і наш народ мають древню духовну історію і культуру. Без усвідомлення цього – унікальності своєї історії, її величі і значення у розвитку світової цивілізації, – неможливий подальший розвиток

<<<12 - 22 з 1666>>>