<<<12 - 22 з 1444>>>


21 Листопада 2017 16:10Подія

Ічнянці відзначили День Гідності та Свободи

Сьогодні, 21 листопада, з нагоди Дня Гідності та Свободи в Ічні біля каплички Героїв Небесної Сотні та загиблих військовослужбовців в зоні АТО відбувся мітинг-реквієм та молебень на вшанування пам’яті борців за волю України.

До представників трудових колективів установ, організацій міста, учнів старших класів загальноосвітніх міських шкіл, учасників Революції Гідності та АТО, широкої громадськості звернулися в. о. голови райдержадміністрації

21 Листопада 2017 10:07Вітання

З Днем Гідності та Свободи

21 листопада - День Гідності та Свободи. Цей день об’єднав у собі події двох революцій – 2004 та 2013 років і став незаперечним доказом відродження Української нації, нашої держави. Революція Гідності змінила український народ, об’єднала в єдиній, соборній і незалежній Україні, і довела, що українці були і залишаються великою європейською нацією, здатною відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Сьогодні ми повинні пам’ятати своїх героїв і віддати належну шану патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Щиро зичу жителям Ічнянщини здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів у праці на благо процвітання нашої незалежної демократичної України. Нехай буде мирне

21 Листопада 2017 09:35

У дні сторіччя УНР хочу закликати всі політичні сили до єдності заради України – Президент

Президент Петро Порошенко переконаний, що політичні сили України мають бути єдиними заради доброго майбутнього нашої держави. Про це він заявив під час зустрічі з учасниками Революції Гідності та батьками Героя України Сергія Нігояна у Дніпрі.

Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив, що сучасні українці мають пам’ятати події столітньої давнини, коли українці, підписавши Третій універсал Центральної Ради та тим самим проголосивши незалежність Української Народної Республіки,

20 Листопада 2017 15:29100-річчя Української революції

100 років тому проголошено Українську Народну Республіку

20 листопада 2017 року виповнюється 100 років від дати ухвалення ІІІ Універсалу, що проголосив Українську Народну Республіку. Відтоді розпочався активний етап розбудови держави.

Події Української революції 1917–1921 років стали найважливішими з точки зору формування національної ідеї та державотворчих традицій – наш народ уперше в ХХ сторіччі створив

20 Листопада 2017 12:48

20 Листопада 2017 10:34До уваги

Орденом "За мужність" нагороджено нашого земляка Сороку Юрія Васильовича (посмертно)

Указом Президента України від 14 листопада 2017 року №363/2017 "Про відзначення державними нагородами України" за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку у Збройних Силах України орденом “За мужність” III ступеня нагороджено Сороку Юрія Васильовича (посмертно).

Сорока Юрій Васильович народився 04 листопада 1974 року у селі Гмирянка Ічнянського району Чернігівської області.

Разом з сім’єю, проживав у селі Новокам’янка Каховського району Херсонської області, звідки пішов добровольцем на фронт у 2014 році.

Солдат, командир відділення взводу технічного забезпечення військової частини В 2254 59-ї окремої мотопіхотної бригади.

17 Листопада 2017 14:10Подія

Слава, честь і шана невтомній Ічнянській хліборобській родині

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається одне з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства.

Українська держава, в тому числі й наш район, була й залишається осередком міцних та усталених сільськогосподарських традицій.

Згідно з рішенням районної громадської організації «Союз агропромислових формувань» сільськогосподарські підприємства цьогоріч вирішили відзначати професійне свято у власних колективах.

По особливому святкували фермери району. 17 листопада керівники району

17 Листопада 2017 12:14До уваги

Урядова ініціатива захисту бізнесу підтримана

Учора, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування», підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра України.

Законопроект входить у пакет законодавчих актів, ухвалення яких сприятиме пожвавленню ділової активності в Україні та розвитку підприємництва, що дозволить досягти показників зростання економіки на рівні 5-7%. Напередодні голосування урядові ініціативи підтримали представники ділових кіл країни. Бізнес-асоціації визнали документ

17 Листопада 2017 10:31Вітання

З професійним святом

19 листопада в Україні відзначається одне з найголовніших професійних свят – День працівників сільського господарства.

Споконвіків, хліборобська праця була і залишається самою шанованою, адже саме від аграріїв залежить продовольча безпека держави, добробут і процвітання кожної української родини.

Щиро вітаю трудівників агропромислового комплексу району, ветеранів сільськогосподарського виробництва з професійним святом – Днем працівників сільського господарства. Низький уклін вам, невтомні трударі, за самовіддану працю, за селянську мудрість і витримку, за святий хліб на столі. Доброго

16 Листопада 2017 15:46До уваги

Чернігівщина перейде на цифрове мовлення у числі останніх. Проте готуватися до цього потрібно вже зараз

День, коли в Україні буде повністю вимкнено аналоговий сигнал телебачення, і на зміну йому прийде цифрове, відтерміновувався вже кілька разів. Востаннє — Постановою Кабінету Міністрів України № 563, де встановлено остаточну на сьогодні дату вимкнення: 30 березня 2018 року.

Про те, як припинення аналогового телевізійного мовлення вплине на телерадіопростір Чернігівщини, говорили вчора в облдержадміністрації під час зустрічі з керівниками телерадіоорганізацій області.

Як нагадав директор Департаменту інформаційної діяльності

16 Листопада 2017 15:28Подія

Бюджетні питання та ряд районних програм розглянули на черговій сесії районної ради

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун 16 листопада взяла участь у роботі чергової 24 сесії районної ради сьомого скликання.

Депутати районної ради за присутності керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, територіальних громад району, помічника народного депутата України Валерія Давиденка Юрія Музики, громадських активістів розглянули 13 питань.

Заслухали звіт начальника фінансового управління райдержадміністрації Алли Різуки про виконання районного бюджету за 9 місяців 2017 року, затвердили внесення змін до рішення сесії районної ради від 22 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік», районну Програму збереження архівних фондів на 2018-2022 роки, зміни до районних програм «Питна вода Ічнянського району на 2009-2020 роки» та "Енергозбереження Ічнянського

<<<12 - 22 з 1444>>>