<<<12 - 22 з 1382>>>


09 Жовтня 2017 09:00

Звернення Президента України

Дорогі співвітчизники!

Днями я пережив дуже сильну емоцію, якої просто не можна забути. Я спілкувався з нашими воїнами… І от один з них дає мені трубку, каже: «Пане Президенте, тут моя мама, вона дзвонить з окупованої території, хоче з вами поговорити».

«Дорогие наши, родные, - чую схвильований, тремтячий голос. - Вы же нас не оставите, правда? Мы просим, возвращайтесь скорее и верните нас в Украину».

Звичайно, моєю відповіддю були щире «дякую, Вам за сина» і впевнене «так, ми повернемо Донбас».

Але чи вселяють таку ж впевненість

06 Жовтня 2017 16:43Подія

На виїзному семінар-тренінгу розглянули зміни в земельному законодавстві України

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій у залі засідань райдержадміністрації підготував та провів 6 жовтня тематичний короткотерміновий виїзний семінар-тренінг «Зміни в земельному законодавстві України» з керівниками територіальних громад району.

Представник Головного управління Держгеокадастру в області Ігор Пузан розповів сільським та міському головам, посадовим особам місцевого самоврядування про нові зміни в земельному законодавстві України

06 Жовтня 2017 16:00Актуально

У жовтні пенсіонери отримають більше

Всі регіональні відділення Пенсійного фонду України повністю готові розпочати виплати підвищених пенсій більш ніж 9 мільйонам пенсіонерам.

Необхідні для цього гроші є: протягом року у Пенсійному фонді додатково акумульовано 26 мільярдів гривень. Ті пенсіонери, які встигнуть отримати пенсії у «старому» розмірі, одержать доплати до 25 жовтня. Підвищення пенсій не носить інфляційний характер, тому не може призвести до підвищення цін.

Перерахунок здійснюватиметься з 1 жовтня без звернень

06 Жовтня 2017 15:31Подія

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

У залі засідань районної державної адміністрації відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, заступника голови районної ради Миколи Небеського, керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, територіальних громад, установ, організацій та комунальних підприємств району, громадськості.

На Колегії розглянули три питання:
• про заходи по підготовці паливно-енергетичного комплексу і закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
• про здійснення соціального захисту дітей в районі.
• про виконання плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року.

Доповідачем

04 Жовтня 2017 16:17Актуально

Уряд забезпечить виплати підвищених пенсій вже в жовтні

Майже 9 мільйонів пенсіонерів отримають підвищені пенсії. Надалі вони будуть перераховуватися автоматично в залежності від інфляції та росту заробітної плати.

Верховна Рада України 3 жовтня підтримала урядову пенсійну реформу і ухвалила в цілому законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» № 6614. Після підписання документу Президентом Уряд зможе розпочати виплати підвищених пенсій, які пенсіонери отримають вже в жовтні.

Урядова реформа

04 Жовтня 2017 16:00До уваги

Наявність закуплених за бюджетні кошти лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський ЦПМСД"

Інформацію наявності залишків лікарських засобів та медичних виробів у комунальному закладі охорони здоров’я "Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ічнянської районної ради (16703 м. Ічня, вул. Ковалівка, 6, телефон 2-13-75, e-mail: ichnya-cpmsd@uoz.cg.gov.ua), що закуповуються за бюджетні кошти станом на 1 жовтня 2017 року дивись ↓.

Інформація наявності

04 Жовтня 2017 14:47До уваги

Держенергонагляд рекомендує: Інновації — шлях до економії та стабільність в умовах зими

Держенергонагляд неодноразово акцентував увагу суб’єктів господарювання про необхідність контролю за технічним станом та експлуатацією енергетичного обладнання, особливо під час проходження осінньо-зимового періоду, оскільки саме в цей час вкрай важливо гарантувати стабільну та надійну працездатність технічних засобів та електричних і теплових мереж, а також ефективне використання паливно-енергетичних ресурсів та впровадження інноваційних технологій.

Підвищенню енергетичної незалежності, енергоефективності та оптимізації

02 Жовтня 2017 11:53Подія

Я - патріот

Сьогодні надзвичайно актуальним є підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості молоді, патріотизму та пропаганда здорового способу життя. Тому на базі військової частини А 1815, розташованої в смт Гончарівське Чернігівського району, де є всі умови для проведення фізичної та військової підготовки, 20-22 вересня 2017 року відбувся фінальний етап обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот».

Участь у заході від району забезпечувала команда-переможець районного відбіркового етапу, а саме учні Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4: Павло Голінко, Дмитро Головань, Сергій Млинець, Дмитро Паливода, Богдан Бабак,

22 Вересня 2017 12:06Подія

Вшанування учасників партизанського руху

З нагоди 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Чернігівщини та Дня партизанської слави сьогодні, 22 вересня, в Ічні відбулося покладання квітів до могил організаторів і керівників підпільно-партизанського руху в період Другої світової війни за участю керівників органів державної влади, учнівських та педагогічних колективів, представників громадських об’єднань.

В Ічнянській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, на території якої знаходиться пам'ятник партизанці Нонни Погуляйло, за участю представників районної ради, райдержадміністрації, районної організації ветеранів України проведено урочисту лінійку та покладання квітів до пам'ятника юної партизанки

21 Вересня 2017 09:27

Світ має поважати суверенне право вільного вибору націй – Президент на Генасамблеї ООН

Президент Петро Порошенко заявляє про рішучу підтримку позиції поваги та гарантії суверенітету в світі. Під час виступу на 72-й сесії Генеральної Асамблеї ООН Глава держави зазначив: «Дозвольте чітко заявити, що ми, в Україні, не можемо не погодитися із закликом поважати та гарантувати суверенітет у глобальному вимірі». Президент також підтримав позицію з цього питання, проголошену напередодні Президентом США Дональдом Трампом.

Глава Української держави нагадав, що коли засновувалася ООН, вона «задумувалася для того, щоб підтримувати мир та безпеку у світі на основі принципів поваги

18 Вересня 2017 09:54Подія

В Ічні відбулися святкові заходи з нагоди 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Ічнянщини та Дня міста

Сивої давнини сягає своїм корінням історія славної, щедрої та родючої землі Ічнянської. І кожен прожитий рік - це лише маленька часточка на 800-літньому історичному шляху древнього міста Ічня.

У день 74-ї річниці вигнання нацистських окупантів з Ічнянщини та у День міста представники територіальних громад району, трудові колективи установ та організацій міста, сільськогосподарських та промислових підприємств району, учнівських та педагогічних колективів міських загальноосвітніх шкіл, військовослужбовців А1479, широкої громадськості

<<<12 - 22 з 1382>>>