Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Взаємодія громадськості з райдержадміністрацією

08 липня 2014

4 липня в залі засідань райдержадміністрації відбулось чергове засідання Громадської ради при райдержадміністрації. Рада розглянула виконання Програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за звітний період 2014 року, питання благоустрою населених пунктів району, хід виконання цільової інвестиційної програми «Соціальний розвиток місцевих громад у Ічнянському районі на 2011 – 2015 роки», а також проект змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

У роботі ради взяли участь перший заступник голови РДА Віталій Яременко, в. о. начальника відділу житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури РДА Катерина Волеватенко, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату РДА Вадим Бугай, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі РДА Ірина Чуб.

Члени ради перед відповідальними працівниками РДА піднімали питання реалізації у районі інвестиційних проектів у 2014 році, формування статистичної звітності по соціально-економічному розвитку району, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, роботи міського сміттєзвалища, благоустрою площі Перемога в м. Ічня та формування нових критеріїв для адміністративно-територіальної одиниці базового рівня.

Громадською радою по розглянутим питанням прийняті відповідні рішення.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА