back

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при Ічнянській районній державній адміністрації

16 січня 2015

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2014 року № 688 «Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» та з метою ефективної реалізації положень Закону України «Про очищення влади», забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації, здійснення громадського контролю за її діяльністю, оновлення Громадської ради при районній державній адміністрації розпорядженням голови РДА було припинено повноваження Громадської ради при районній державній адміністрації.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Ічнянській районній державній адміністрації відбудуться 20 лютого 2015 року в залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими збо¬рами на строк у два роки.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об'єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі — інститути громадянського суспільства).

До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
- рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не перед¬бачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (за наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи приймаються ініціативною групою до 10 лютого 2015 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою:
16703, Чернігівська область, м. Ічня, пл. Т.Г.Шевченка, 1, каб. № 14,
з 8-00 до 17-00 год.

Телефон для довідок (04633) 2-18-66 (відповідальна особа Вадим Бугай)

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

Зразок заяви інституту громадянського суспільства для підтвердження участі в установчих зборах

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК