back

При райдержадміністрації створено нову Громадську раду

26 лютого 2015

19 інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу Громадської ради при райдержадміністрації.

На установчих зборах, які відбулись 24 лютого в залі засідань РДА, зареєструвалися 19 представників інститутів громадянського суспільства. Загалом документи подали до ініціативної групи з формування нового складу Громадської ради при райдержадміністрації теж 19 громадських організацій.

Для ведення Установчих зборів було обрано Віктора Кичая, голову районної Спілки «Чорнобиль».

На засіданні заслухали інформації про роботу попереднього складу Громадської ради та представника ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання громадської ради при райдержадміністрації на 2015 – 2016 роки Вадима Бугая про підготовку до установчих зборів.

Після обговорення учасники зборів проголосували за включення до складу нової Громадської ради 19 ІГС. Також вирішено 1-ше засідання нового складу Громадської ради провести 24 лютого після закінчення установчих зборів.

На порядок денний першого засідання новообраної Громадської ради при районній державній адміністрації були винесені важливі для організації роботи Громадської ради питання. Зокрема, затвердження Положення про Громадську раду, вибори голови та його заступника, секретаря, а також визначення дати другого засідання.

Шляхом голосування головою Громадської ради при Ічнянській райдержадміністрації обрано Віктора Гордійка, керівника громадського формування з охорони громадського порядку «Добровільна Ічнянська дружина».

Заступником голови Громадської ради обрано Віру Савченко, голову районного комітету професійної спілки працівників освіти. Функції секретаря Громадської ради одноголосно проголосували покласти на Вадима Бугая, завідувача сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.

Підтримано пропозицію голови Громадської ради Віктора Гордійко щодо створення двох постійних комісій Громадської ради: з питань допомоги військовослужбовцям в зоні АТО та волонтерам, а також з питань протидії та запобігання проявам корупції.

Також Громадська рада вирішила підготувати листи від свого імені до райдержадміністрації, районної ради та міської ради щодо створення комісії по координації допомоги військовослужбовцям, котрі перебувають в зоні АТО та розробці відповідних Програм, а також до органів районної влади щодо посилення захисту потенційно небезпечних об’єктів (в/ч А-1479) та об’єктів життєзабезпечення м. Ічня від терористичних загроз.

Громадська рада прийняла Положення про Громадську раду при райдержадміністрації та Регламент Громадської ради з умовою його доопрацювання на наступному засіданні.

Окрім того, на другому засіданні вирішено обрати склад постійних комісій Громадської ради та опрацювати пропозиції до плану роботи Громадської ради при райдержадміністрації та його затвердити.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК