Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Відзначення 180-ї річниці від дня народження М.М.Ге.

02 березня 2011

28 лютого 2011 року з нагоди 180-річчя від дня народження видатного художника М.М.Ге в м. Ічня заступник голови облдержадміністрації В.М.Тканко та голова райдержадміністрації С.В.Рубашка урочисто відкрили музей на честь майстра пензля.

Після відкриття музею та перегляду експозицій в районному Будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди річниці за участю делегації обласного центру, керівництва району, представників трудових колективів організацій, підприємств та установ міста, учнів старших класів міських шкіл, широкої громадськості.

Перед присутніми виступили заступник голови облдержадміністрації В.М.Тканко, голова райдержадміністрації С.В.Рубашка, музикознавець, доктор філософії з мистецтва В.В.Кузик. Виступаючі підкреслили значення творчої спадщини художника-земляка на становлення духовності молодого покоління та привітали учасників зібрання зі святом.

По закінченні урочистостей Чернігівський народний хор представив святкову концертну програму.

Також делегація від Ічнянського району на чолі з головою райдержадміністрації С.В.Рубашки взяла участь у покладанні квітів до могили художника в с. Шевченка Бахмацького району.