Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Розширена Колегія райдержадміністрації.

18 травня 2011

17 травня 2011 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації. Розглядалося одне питання «Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району за підсумками першого кварталу 2011 року».

На засідання Колегії були запрошені керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники промислових підприємств, районних організацій, установ і служб, голови територіальних громад району.

По даному питанню доповідали: заступник голови райдержадміністрації В.М.Рябчун, заступник голови райдержадміністрації В.І.Яременко, начальник фінансового управління райдержадміністрації Л.М.Чумаченко. Виступаючими було відзначено, що аналіз результатів роботи управлінь і відділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, організацій і установ району по виконанню показників Програми економічного і соціального розвитку району свідчить, що маються як позитивні напрацювання, так і негативних тенденцій у різних сферах економіки.

В галузі промисловості за І квартал 2011 року загальний обсяг виробленої промислової продукції склав 66,2 млн. грн., або 110,5 % до І кварталу 2010 року, що на 8,1 % більше показника.

У І кварталі 2011 році продовжується реалізація цільової інвестиційної Програми "Соціальний розвиток місцевих громад Ічнянського району на 2011 рік". На сьогоднішній день відібрано підсумковий перелік 11 інвестиційних мікро проектів територіальних громад району для реалізації в рамках цільової інвестиційної Програми "Соціальний розвиток місцевих громад Ічнянського району на 2011 рік".

Важливим показником Програми економічного і соціального розвитку є стан грошових доходів населення і зокрема рівень заробітної плати працівників. Середньомісячна заробітна плата працівників зайнятих економічною діяльністю в районі за І квартал 2011 рік зросла на 28,9 % до рівня минулого року і становить 1500 грн., що відповідає запланованим темпам росту. Станом на 01.04.2011 року заборгованість з виплат заробітної плати відсутня. Програмою соціально-економічного розвитку на 2011 рік передбачається зростання заробітної плати на 16 - 22 %.

Виконання дохідної частини бюджету району становить 108,8 %. Надійшло доходів до місцевого бюджету 21,1 млн. грн. Власних надходжень – 4,5 млн. грн. Не виконали дохідну частину загального фонду місцевих бюджетів дев’ять сільських рад. За підсумками моніторингу облдержадміністрації щодо надходження власних доходів район зайняв 18 місце.

Підвів підсумки голова райдержадміністрації С.В.Рубашка, який наголосив на необхідність виконання запланованих показників Програми економічного і соціального розвитку Ічнянського району на 2011 рік. А також дав доручення начальнику фінансового управління райдержадміністрації провести моніторинг бюджетів окремих сільських рад.

З розглянутого питання прийнято відповідне розпорядження.