back

Схід жителів міста

26 березня 2012

23 березня 2012 року голова райдержадміністрації С.В.Рубашка взяв участь у зборах громадян м. Ічня, які відбулися в районному будинку культури.

На збори були запрошені заступники голів райдержадміністрації та районної ради,керівники управлінь, відділів райдержадміністрації та районних організацій, депутати і члени виконкому міської ради, керівники закладів соціальної сфери міста, місцевих підприємств, жителі районного центру.

Було заслухано звіт міського голови щодо забезпечення виконання міською радою і виконкомом повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», а також розглянуто ряд інших питань.

Також перед міською громадою виступили: голова районного благодійного фонду "Лікарняна каса" О.Яценко, начальник КП ВКГ "Ічень" Г.Книш, начальник КП Ічнянський ВУЖКГ А.Бабак, головний ветеринарний лікар району В.Запека, начальник РВ УМНС України в області О.Кобзар, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу "Ічнянська ЦРЛ" Д.Івасюк, від жителів вулиці Червоних партизан В.Чешко, заступник начальника УГГ В.Кирій, голова районної ради Є.Баранович та голова райдержадміністрації С.Рубашка, які поінформували присутніх про напрямки своєї діяльності по забезпеченню життєдіяльності міста та відповіли на численні запитання громадян.

У своєму виступі С.В.Рубашка висвітлив конкретні досягнення, які були отримані у тісній співпраці з міською радою. Так, у минулому році введено в експлуатацію новий асфальтований відрізок дороги до залізничної станції (вартість проекту становила один млн. 300 тис. грн.), розпочато реконструкцію очисних споруд, будівництво адміністративної будівлі центру зайнятості, запущено в дію нову промислову лінію на Ічнянському молочно-консервному комбінаті, повністю вивезено з території міста непридатні отрутохімікати.

Керівник району заявив про наміри місцевої влади на 2012 рік, а саме: завершити реформування заводу таропакувальних виробів, розробити проект будівництва нового багатоквартирного будинку, провести капітальний (вулиця Солдатської Слави)та поточний ремонт доріг, будівництво громадського туалету, винайти земельну ділянку для будівництва нового дитячого садка, провести благоустрій міста та всієї території району.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК