Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://cg.gov.ua/old

back

Схід жителів у смт Парафіївка

03-04-2012 | 11:23

Голова райдержадміністрації С.В.Рубашка взяв участь у сході жителів смт Парафіївка, який відбувся 30 березня 2012 року в приміщенні селищного будинку культури.

На зборах громадян селища були також присутні голова районної ради Є.М.Баранович, керівники управлінь Пенсійного фонду України в районі, праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу Держкомзему в районі та районних організацій, депутати і члени виконкому селищної ради, керівники закладів соціальної сфери селища, місцевих сільськогосподарських підприємств "Кремінь", "Блок Агросвіт", цукрового заводу.

На зборах було заслухано звіт селищного голови щодо забезпечення виконання селищною радою і виконкомом повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», а також розглянуто ряд інших питань.

Піднімалися проблемні питання населеного пункту: будівництво артезіанських свердловин, капітальний ремонт загальноосвітньої школи, відновлення роботи цукрового заводу.

У своєму виступі С.В.Рубашка запевнив присутніх жителів селища, що дані питання перебувають на його особистому контролі та будуть планомірно вирішуватись.