Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Діяльність райдержадміністрації

26 березня 2012

26 березня голова районної державної адміністрації С.В.Рубашка в залі засідань райдержадміністрації провів нараду із своїми заступниками, керівниками управлінь і відділів, апаратом райдержадміністрації, міським головою, керівниками окремих районних служб і організацій.

На нараді розглядались питання розв’язання проблем соціально-економічного розвитку району. Зокрема, керівник району наголосив на необхідність виконання запланованих показників на закінчення кварталу п.р. В першу чергу - по показникам податкової інспекції (наповнення бюджету), промислового виробництва, середнього розміру заробітньої плати, виробництва сільськогосподарської продукції.

Також поінформував присутніх про результати проведення сходів громадян в селах Мартинівка, Ольшана, Рожнівка та м. Ічня. Зазначив, які проблемні питання ставили громадяни перед владою та окреслив їх шляхи вирішення.

Голова райдержадміністрації підняв питання проведення благоустрою на території району, нормативної оцінки землі, земельної плати, стан міського житлово-комунального господарства та визначив напрямки роботи райдержадміністрації на поточний тиждень.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України