Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Нарада при голові райдержадміністрації

03 квітня 2012

2 квітня голова районної державної адміністрації С.В.Рубашка в залі засідань райдержадміністрації провів нараду зі своїми заступниками, керівниками управлінь і відділів, апаратом райдержадміністрації, міським головою, керівниками окремих районних служб і організацій.

С.В.Рубашка заслухав звіти своїх заступників. В.І. Яременко проінформував щодо проведення в районі весняно-польових робіт, В.М.Рябчун - щодо поточних показників промисловості району, начальник фінансового управління райдержадміністрації Л.М.Чумаченко - щодо стану бюджету району на даний час, представник податкової інспекції в районі - щодо стану наповнення державного та місцевого бюджетів.

Також очільник району довів до відома присутніх про вирішення шести соціально-економічних питань за результатами діяльності в першому кварталі п.р. Так, відкрито автобусні сполучення Ічня-Бакаївка, Ічня-Припутні, забезпечено медичним працівником с. Буди, побудовано дитячий садок в с. Дорогинка (визначається дата офіційного відкриття), побудовано артезіанську свердловину в с. Іржавці, в с. Хаєнках передано відповідне майно в комунальну власність.

Голова райдержадміністрації озвучив результати проведення сходу громадян в смт Парафіївка. Зазначив, що всього проведено 33 зборів громадян, залишилось три (Бережівка, Більмачівка, Дорогинка).

Керівник райдержадміністрації детально розглянув питання проведення благоустрою на території району та визначив напрямки роботи райдержадміністрації на поточний тиждень.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України