Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old

Стан виконання антикорупційної програми в Ічнянській районній державній адміністрації за ІІІ квартал 2018 року

24 вересня 2018

З метою організації виконання Закону України «Про запобігання корупції» та Закону України «Про засади державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2014-2017 роки» було прийнято розпорядження голови Ічнянської районної державної адміністрації від 01 липня 2016 року № 149 «Про антикорупційну програму в районній державній адміністрації» та затверджено Перелік завдань і заходів антикорупційної програми Ічнянської районної державної адміністрації.

З метою попередження посадових злочинів та інших правопорушень, пов’язаних із службовою діяльністю працівників райдержадміністрації, виявлення або розкриття їх на стадії підготовки, районною державною адміністрацією проведено ряд організаційних і практичних заходів, які розпочинаються з проведення прозорого відбору кандидатів на державну службу, ознайомлення їх із положеннями нормативно-правових актів з питань державної служби та запобігання і протидії корупції в частині обмежень, пов’язаних з проходженням державної служби.

Відповідно до вимог ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», працівників, які знаходилися в трудових відносинах, своєчасно подали шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2017 рік.

Випадків неправомірного використання службового становища, сумісництва, суміщення з іншими видами діяльності, одержання подарунків, роботи близьких осіб та конфлікту інтересів, порушення порядку прозорості інтересів, безоплатного одержання державними службовцями послуг протягом ІІІ кварталу 2018 року не виявлено.

Як результат, серед державних службовців Ічнянської районної державної адміністрації випадків порушення антикорупційного законодавства за ІІІ квартал 2018 року не виявлено.

Уповноваженим з питань запобігання та виявлення корупції райдержадміністрації та начальниками структурних підрозділів РДА постійно проводиться профілактична та роз’яснювальна робота серед державних службовців щодо необхідності дотримання Закону України „Про запобігання корупції” з метою недопущення ними корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією.

Протягом ІІІ кварталу 2018 року випадків притягнення судами державних службовців райдержадміністрації до відповідальності за корупційні діяння та інші правопорушення, пов’язані з корупцією, відповідно до вимог Закону України „Про запобігання корупції” не було.

У райдержадміністрації не було фактів звільнення державних службовців у зв’язку з притягненням до відповідальності за корупційне правопорушення.

За ІІІ квартал 2018 року відсутні звернення підприємств, установ та організацій, фізичних осіб – підприємців і громадян до районної державної адміністрації щодо фактів корупції.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК