back

Створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації

02 грудня 2016

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» районною державною адміністрацією розпочато роботу щодо створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для обрання нового складу Громадської ради при райдержадміністрації (2017—2018 роки).

Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства надати свої пропозиції щодо персонального складу ініціативної групи.

Пропозиції надавати сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації до 15 грудня 2016 року за адресою: 16703, м. Ічня, пл. Т.Г. Шевченка 1, е-пошта: ichadm_post@cg.gov.ua.

Контактна особа: Бугай Вадим Іванович, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації, тел. (04633) 2-18-66, е-пошта: ichadm_post@cg.gov.ua.

Довідково: Для формування нового складу Громадської ради райдержадміністрація не пізніше ніж за 60 календарних днів до закінчення повноважень нині діючої Громадської ради (25 лютого 2017 року) утворює ініціативну групу з підготовки установчих зборів.

До складу ініціативної групи можуть входити делеговані члени діючої Громадської ради, представники інститутів громадянського суспільства, які не представлені у складі Громадської ради, представники райдержадміністрації.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК