Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Персональний склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації

26 грудня 2016

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації розпорядженням голови районної державної адміністрації від 22 грудня 2016 року № 273 створену ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації у складі:
1. Савченко Віра Іванівна, заступник голови Громадської ради при районній державній адміністрації (2015 - 2016 роки), голова районного комітету професійної спілки працівників освіти.
2. Кичай Віктор Михайлович, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України».
3. Сербін Віктор Андрійович, голова районної організації ветеранів України.
4. Бугай Вадим Іванович, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.
5. Гармаш Григорій Григорович, завідувач юридичного сектору районної державної адміністрації.