Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Ічнянській районній державній адміністрації

10 січня 2017

Ініціативна група повідомляє, що установчі збори з формування нового складу громадської ради при Ічнянській районній державній адміністрації відбудуться 28 лютого 2017 року в залі засідань райдержадміністрації. Початок зборів о 14 годині.

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі - інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

До складу Громадської ради може бути обрано не більш ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства. Членство в Громадській раді є індивідуальним.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами місцевих рад, посадовими особами органів державної влади та місцевого самоврядування.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:
1. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації (довідку надавати в друкованому та електронному вигляді);
3. Копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
4. Інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
5. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, - за період діяльності) (інформацію надавати в друкованому та електронному вигляді) ;
6. Відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

У разі виявлення невідповідності документів, поданих інститутом громадянського суспільства, встановленим Типовим положенням вимогам ініціативна група не пізніше ніж за 15 календарних днів до проведення установчих зборів письмово та в електронній формі інформує про це інститут громадянського суспільства з пропозицією щодо їх усунення протягом семи календарних днів.

Список кандидатів до складу громадської ради, які братимуть участь в установчих зборах, та список представників інститутів громадянського суспільства, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови, інформація про результати діяльності інститутів громадянського суспільства за останній рік, біографічні довідки делегованих ними представників, а також уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів, погоджена з РДА, оприлюднюються не пізніше ніж за три робочих дні до проведення установчих зборів а офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

Документи приймаються ініціативною групою до 28 січня 2017 року (крім вихідних та святкових днів) за адресою:
пл. Т.Г.Шевченка, 1, каб. № 14, м. Ічня, Чернігівська область, 16703, з 8-00 до 17-00
Телефон для довідок (04633) 2-18-66, електронна адреса: ichadm_post@cg.gov.ua (відповідальна особа: Бугай Вадим Іванович).

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996» та з метою забезпечення відкритості, прозорості та публічності у діяльності районної державної адміністрації, формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації, розпорядженням голови райдержадміністрації від 22 грудня 2015 року № 273 створену ініціативну групу з підготовки установчих зборів для формування нового складу Громадської ради при районній державній адміністрації.

Склад ініціативної групи:
1. Савченко Віра Іванівна, заступник голови Громадської ради при районній державній адміністрації (2015 - 2016 роки), голова районного комітету професійної спілки працівників освіти.
2. Кичай Віктор Михайлович, голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль України».
3. Сербін Віктор Андрійович, голова районної організації ветеранів України.
4. Бугай Вадим Іванович, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації.
5. Гармаш Григорій Григорович, завідувач юридичного сектору районної державної адміністрації.