Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Шановні жителі Ічнянщини!

15 лютого Україна урочисто вшановує учасників бойових дій на території інших держав та відзначає 28-у річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан.

Українські солдати і офіцери з честю і гідністю виконували свій військовий обов’язок в Афганістані, відповідальні миротворчі завдання в багатьох інших державах світу. Ризикуючи своїм життям, вони чесно виконали присягу. Своїм прикладом засвідчили, що український воїн – надійний захисник і людина для якої честь, військовий обов’язок це не просто слова.

Сьогодні маємо нові виклики для нашої державності. Всім нам потрібно разом йти вперед, вносити свій вклад у загальнонародну справу захисту суверенітету та незалежності України.

Висловлюю учасникам бойових дій щиру вдячність за мужність і самовідданість, за внесок у патріотичне виховання молоді й бажаємо міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у праці в ім’я розквіту України!

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар

Назад


22 Червня 2018 14:22
23 червня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.

21 Червня 2018 12:08

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?