Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів

День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав є не стільки святковим днем, скільки днем пам'яті, днем справжнього чоловічого героїзму, проявленого за межами рідної держави.

Можна по різному оцінювати події в Афганістані, але українські воїни чесно й самовіддано, ризикуючи життям, виконували свій військовий обов’язок, і тому заслуговують на суспільне визнання та повагу.

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 28-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого в районній школі мистецтв відбувся теиатичний захід за участю керівників району та міста, старшокласників міських шкіл, ветеранів афганської війни, громадськості.

Біля пам’ятника полеглим землякам – воїнам інтернаціоналістам у місті Ічня голови райдержадміністрації Олександр Бондар та районної ради Григорій Герасименко, воїни-афганці, командування та військовослужбовці в/ч А-1479, громадськість в місті Ічня хвилиною мовчання вшанували пам’ять п’ятьох загиблих ічнянців на війні в Республіці Афганістан та здійснили покладання гірлянд з квітами.

На мітингу перед присутніми виступили голова райдержадміністрації Олександр Бондар, заступник голови районної ради Микола Небеський, заступник міського голови Віктор Крихтенко, мати загиблого воїна-афганця Лідія Лемішко, голова Спілки ветеранів Афганістану Василь Карапиш та заступник голови Спілки інвалідів та ветеранів Афганістану Сергій Гужовський, помічник народного депутата України Валерія Давиденка Зоя Присяжнюк.

Також цього дня були покладені квіти до могил загиблих воїнів-афганців Василя Борща із Заудайки, Миколи Бондаренка із Сваричівки, Віктора Сидоренка з Іценкового, Сергія Лемішка із Крупичполя.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?