Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Шановні жителі Ічнянщини!

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні. Це данина світлій пам’яті людей, які загинули під час Революції Гідності, боронячи український народ від несправедливості, корупції та беззаконня. Усі ми пам’ятаємо, як сотні тисяч людей йшли на барикади щоб захистити свої європейські переконання, ідеали свободи і демократії.

Вічна пам'ять усім Героям, які поклали свої голови за наше майбутнє, за вільну, демократичну, чесну Україну. Нехай їх пам’ять й надалі дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для розбудови власної держави.

Бажаємо усім добра, злагоди і непохитної віри. Віримо, що ми все зуміємо зробити як вільний і великий народ на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай розум, воля і любов до рідного краю й надалі згуртовують нас для здійснення високої мети — процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України!

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар
Голова районної ради Григорій Герасименко

Назад


22 Червня 2018 14:22
23 червня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.

21 Червня 2018 12:08

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?