Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Пам’яті Героїв Небесної Сотні

Учора, 20 лютого, ічнянці віддали належну шану патріотизму й мужності учасникам Революції Гідності та Героям Небесної Сотні. Адже саме завдяки Майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю українців до справедливості. Саме Майдан об’єднав у своєму прагненні мати право на власне гідне життя і чесну працю.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в м. Ічня біля каплиці загиблих Героїв Небесної сотні та українських військових, котрі загинули в зоні АТО проведено мітинг-реквієм з вшанування пам’яті Героїв Майдану за участю голів райдержадміністрації Олександра Бондаря та районної ради Григорія Герасименка, депутата обласної ради Віктора Кияновського, громадськості.

З полум'яними, наповненими патріотичного змісту словами звернулись до ічнянців учасники Революції Гідності Сергій Половко, Олеся Реута, учасник АТО Юрій Шеменда, голова райдержадміністрації Олександр Бондар. По закінченні присутні здійснили покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

Також відбувся тематичний захід в районному будинку культури за присутності керівників району, старшокласників міських шкіл, представників трудових колективів установ, організацій району.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?