Ічнянська РДА
Анонси

Назад

До Міжнародного дня рідної мови

Міжнародний день рідної мови - день, який відзначають щороку 21 лютого, починаючи з 2000 року. Про «підтримку мовного та культурного різноманіття та багатомовності» було оголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила 26 жовтня — 17 листопада 1999 року в Парижі.

В Україні це свято відзначають з 2002 року як ще один день пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі, у бібліотеках, культурних центрах, просвітницьких організаціях України.

З нагоди Міжнародного дня рідної мови в читальному залі Ічнянської центральної районної бібліотеки ім. С. Васильченка за участю учнівської молоді ДПТНЗ «Ічнянський професійний аграрний ліцей» відбулася літературна година «Моря перелетиш і не впадеш, допоки буде в серці рідна мова». Був підготовлений цікавий змістовний матеріал щодо історії та розвитку рідної мови, говорили про єдність та неповторність народів, мов, культур. Учні висловлювали своє бачення розвитку рідної мови, декламували вірші українських поетів, змагалися у мовно-літературній вікторині. Літературна година була пронизана українським духом, любов’ю до рідного слова, до чистих джерел творчості українського народу, а закінчилася вона фотопосиланням «Мова – душа народу».

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?