Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Дев'ять інститутів громадянського суспільства увійшли до нового складу громадської ради при райдержадміністрації

На установчих зборах, які відбулися першого березня в залі засідань райдержадміністрації, було сформовано новий склад громадської ради при райдержадміністрації з дев'яти представників інститутів громадянського суспільства. Всього до ініціативної групи з формування нового складу громадської ради подали документи теж 9 громадських організацій.

На засіданні заслухали інформації про роботу попереднього складу громадської ради та представника ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання громадської ради при райдержадміністрації на 2017 – 2018 роки Вадима Бугая про підготовку до установчих зборів.

Після обговорення учасники зборів проголосували за включення до складу нової громадської ради 9 ІГС. Також вирішено перше засідання нового складу громадської ради провести першого березня після закінчення установчих зборів.

На порядок денний першого засідання новообраної громадської ради при районній державній адміністрації були винесені важливі для організації роботи громадської ради питання. Зокрема, затвердження Положення про громадську раду, вибори голови та його заступника, секретаря, а також визначення дати другого засідання.

Шляхом голосування головою громадської ради при Ічнянській райдержадміністрації обрано Віру Савченко, керівника районного комітету професійної спілки працівників освіти.

Заступником голови громадської ради обрано Юрія Боженка, голова громадської організації «Молодіжне об’єднання Ічнянщини». З секретарем громадської ради вирішили визначитись на наступному засіданні.

Громадська рада прийняла Положення про громадську раду при райдержадміністрації та Регламент громадської ради. Окрім того, вирішено до другого засідання опрацювати пропозиції до плану роботи громадської ради при райдержадміністрації та на черговому засіданні його затвердити.


Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?