Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Зустріч з спортивним активом району

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар 2 березня за участю голови районної ради Григорія Герасименка, міського голови Оксани Андріанової, керівників відділу освіти, сектору молоді та спорту, юридичного сектору райдержадміністрації, Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, районної комплексної ДЮСШ відділу освіти, районної ДЮСШ громадської організації ФСТ "Колос", громадських організацій "Федерація футболу в Ічнянському районі", "Активіст Ічнянщини", спортивного клубу "Берег" та громадськості провів нараду з питання використання спортивних об'єктів району та вирішення проблем у спортивному житті району.

Громадські активісти піднімали питання щодо можливостей заняття фізкультурою та спортом у районі, використання Парафіївського спортивного залу та міського стадіону, доступу громадськості до спортивного майданчика із синтетичним покриттям, закріпленого за Ічнянською ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, виділення коштів на поліпшення матеріальної бази спортивних закладів, проведення ремонту в ДЮСШ, будівництва нових спортивних майданчиків, проведення спортивних змагань на рівні району та області.

Очільник райдержадміністрації довів до присутніх інформацію, що вже виготовлено проектну документацію та проведено експертизу по ремонту районної ДЮСШ відділу освіти на загальну кошторисну вартість 1 млн. 400 тис. гривень.

Після спільного обговорення даних питань вирішили надати для використання майданчик загальноосвітньої школи № 4 ветеранам спорту після підписання відповідного договору, а також вивчити документацію по міському стадіоні. Сектор молоді та спорту райдержадміністрації проведе зустрічі з представниками всіх видів спорту, що розвиваються в районі з метою масового залучення населення до занять фізичною культурою і спортом, організації змагань.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?