Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Ветерани Ічнянщини відзначили 30-річчя створення організації

З нагоди 30-річчя від дня заснування районної організації ветеранів України в актовій залі райдержадміністрації 3 березня відбулося урочисте засідання Пленуму організації.

Сердечно привітав всіх присутніх гостей та членів організації зі славною датою голова райдержадміністрації Олександр Бондар, побажав всім міцного здоров'я і довголіття, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливішим.

Голова районної організації ветеранів України Віктор Сербін розповів, що на сьогодні організація ветеранів налічує 11206 осіб, об’єднує у своїх рядах цілі покоління захисників України - від нацистських окупантів та на Сході, людей, які відбудовували, самовіддано працювали заради зміцнення її економіки, добробуту народу, створення сучасної держави. Також подякував ветеранам за їх вагомий внесок в розвиток ветеранського руху, активну і плідну роботу.

До свята Почесними грамотами Чернігівської обласної організації ветеранів України нагороджені голова Іржавецької організації – Павло Насилевський та член президії районної ради ветеранів Володимир Неїзжалий.

Спільної Почесною грамотою райдержадміністрації та районної ради – голова Гужівської організації Микола Ковротуша. Грамотами районної організації ветеранів відзначені Феодосій Міщенко (с. Більмачівка) та Ольга Хакрченко (с. Ольшана). За активну життєву позицію подяки оголошені Ніні Ковбасі (с. Монастирище) та Олександру Бондаренку (с. Заудайка).

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять земляків – очільників районної та сільських ветеранських організацій, героїв, які захищали цілісність нашої держави в зоні АТО, а також гірників, котрі 2 березня загинули на львівській шахті.

Із захопленням переглянули кінострічку про земляків «Вони кували перемогу», яку у 1972 році створив член пленуму ветеранської організації, письменник-кінорежисер Станіслав Маринчик.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?