Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Зі святом дорогі жінки!

Незабаром в Україні буде відзначатися одне з найпрекрасніших і важливих свят – Міжнародний жіночий День 8 Березня. Щороку Весна починається світлим святом Жінки, яка є прародителькою роду людського, охоронницею добра, щастя, миру і милосердя.

Сьогодні жінки не тільки берегині свого дому і родини. Немає такої сфери в суспільстві та державі, де б не поєднувався їх професіоналізм, досвід, сумлінність з чарівністю, ніжністю і красою. Їх успіхи і досягнення, активна життєва позиція, багатогранна діяльність та творчість, любов і самовідданість проростають славою України і її процвітанням.

Дорогі жінки! Ваша чуйність, щирість почуттів, духовність і висока моральність, тонка інтуїція і материнська мудрість є потужною життєвою опорою на нелегких життєвих дорогах чоловіків.

Низький уклін вам за все те, що робите задля продовження роду на землі, щасливого майбутнього дітей та онуків, розквіту рідного краю і держави. Низький уклін матерям, чиї сини стоять на захисті територіальної цілісності України, миру та спокою українського народу.

Щиро бажаємо всім жінкам Ічнянщини міцного здоров’я, благополуччя в родині, щастя, успіхів у праці творення незалежності нашої України. Нехай у Ваших оселях панують світло і злагода, в серцях – добро і мудрість, а в житті – любов і достаток.

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар
Голова районної ради Григорій Герасименко

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?