Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Ічнянщина вшанувала Великого Кобзаря

9 березня, день народження Великого Кобзаря, став для всього українського народу святом віри, правди, волі, й усвідомлення того, що Україна є назавжди – як і Шевченко. В історії кожної нації є найвеличніша постать, яка уособлює дух, славу, велич і одвічні прагнення народу. Для українців таким став Тарас Григорович Шевченко, поетичний заповіт якого – це основа українського буття, людської гідності. Палкі і пророчі слова світоча українського народу й сьогодні залишаються актуальними, допомагають долати труднощі і з надією дивитись у майбутнє, вони й нині сіють зерна світла, добра і безкомпромісної любові до України.
Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В остатню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

Такі слова заповіді поета для прийдешніх поколінь лунали біля підніжжя пам’ятника батька нації та її пророка сьогодні в м. Ічня, де відбувся урочистий захід з нагоди 203-ї річниці з дня народження видатного сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Участь у заході взяли голови районної державної адміністрації Олександр Бондар, районної ради Григорій Герасименко, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій, громадськість міста.

Під музичну композицію «Реве та стогне Дніпр широкий» керівники району, представники громадськості поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанували пам’ять Великого Кобзаря.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?