Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Ічнянський настільний теніс серед школярів

У спортивному залі Ічнянської дитячо-юнацької спортивної школи першого квітня пройшла відкрита першість міста Ічні з настільного тенісу серед учнів навчальних закладів.

Серед дівчат у напруженій боротьбі бронзовою призеркою змагань стала Яна Іванченко з Припутнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Друге місце виборола учениця Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Юлія Пелешук. Чемпіонкою змагань стала Тетяна Свиридченко з Іржавецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Серед хлопців третє місце виборов Владислав Сутула (Припутнянська ЗОШ І-ІІІ ст.), друге - Руслан Яцеленко (Іржавецька ЗОШ І-ІІІ ст.), а чемпіоном турніру став Богдан Кузьменко з Припутнянської ЗОЩ І-ІІІ ст.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації

Назад

20 Червня 2017 09:39
20 Червня 2017 08:44
19 Червня 2017 16:56
23 червня 2017 року об 11-00 в районній школі мистецтв відбудеться святкове засідання з нагоди Дня державної служби.

19 Червня 2017 16:53
19 Червня 2017 16:50

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?