Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Підведено підсумки ХІІ акції «Серце до серця»

Сьогодні, 10 квітня, на засіданні районного організаційного комітету з проведення ХІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Марини Свинар були підведені підсумки проведення акції.

Акція тривала з 9 березня до 9 квітня цього року з метою збору коштів на закупівлю медичного обладнання для офтальмологічного відділення Чернігівської обласної дитячої лікарні. Під час акції працювали сім волонтерів, кожен з яких мав бейдж-ідентифікатор, скриньку та наклейки-сердечка, які отримували всі, хто вкидав гроші до скриньки. Це сприяло кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створювало відповідну святкову атмосферу і довіру. Акція проводилася у приміщеннях загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, ДПТНЗ «Ічнянський ПАЛ», на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.

В результаті волонтерам вдалося зібрати найбільшу за останні декілька років суму 5936 грн. Найактивнішими виявилися Руслана Пашук, яка зібрала 1504 грн., Анна Кулак – 1450 грн. та Анжеліка Франковська – 941 грн.

Всі волонтери отримали подяку голови правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та кожен з них має нагоду безкоштовно відвідати літній фестиваль рок музики Woodstock Ukraine 2017, який відбудеться на території аеродрому «Цунів», що розташований у селі Заверещиця Городоцького району на Львівщині. Фестиваль є вдячністю волонтерам – найактивнішій частині суспільства країни.

Дякуємо за участь в акції волонтерам та всім небайдужим, які зробили свій внесок для покращення умов при обстеженні і лікуванні наших дітей. На придбаному медичному обладнанні діти обслуговуватимуться безкоштовно.

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації

Назад


22 Червня 2018 14:22
23 червня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.

21 Червня 2018 12:08

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?