Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Урочисті проводи призовників на строкову військову службу

Сьогодні став урочистим день в житті п'ятьох юнаків, які мають незабаром стати на захист миру, творчої праці і спокою своїх співвітчизників. 12 квітня в залі засідань райдержадміністрації були проведені урочисті проводи призовників на строкову військову службу: Ярослава Даценка, Миколу Левченка та Дмитра Бондаря з Ічні, Анатолія Биндю з Іржавця, Олександра Махно з Парафіївки.

З напутніми словами до призовників звернулися голова районної державної адміністрації Олександр Бондар, голова районної ради Григорій Герасименко, заступник голови міської ради Микола Крихтенко та районний військовий комісар Василь Кацалап.

- Для кожного юнака є великою честю і головним обов’язком перед державою бути готовим до її захисту. І майбутнім солдатам строкової служби, яке скоро поповнить ряди Збройних Сил України, є з кого брати приклад самовідданого служіння Батьківщині, - зазначив Олександр Бондар, - український народ заплатив надзвичайно велику ціну за Перемогу над нацизмом у Другій світовій війні, бійці АТО на сході України захищають свободу і мирне сьогодення нашого народу.

Також побажав майбутнім воїнам міцного здоров'я, успіхів в освоєнні теоретичних і практичних завдань військової служби, натхненої ратної праці, справжньої чоловічої дружби і порозуміння та вірного служіння на благо українського народу та незалежної України.

Благочинний району, настоятель Свято-Миколаївської церкви УПЦ КП, військовий капелан отець Димитрій благословив хлопців, окропив святою водою та кожному подарував захисну іконку.

До проведення заходу були залучені учнівська молодь, учасники антитерористичної операції, громадськість.

Святкову атмосферу заходу присутнім створили артисти районного будинку культури.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


15 Лютого 2018 15:08

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?