Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Першу толоку "Доглянута спадщина" провели на Ічнянщині

Ічнянці 13 квітня долучились до започаткованою громадською організацією "Українське товариство охорони пам'яток історії та культури" Всеукраїнської пам’яткоохоронної толоки "Доглянута спадщина".

За активної участі учнівської молоді району під час Першої Толоки були упорядковані могили офіцера Каптиліна М.В. на «Ковалівському кладовищі» м.Ічні, українського поета та художника Коваля Г.П. в м.Ічні, Героя Радянського Союзу Максиміхіна Б.М.(1911-1981рр.) на кладовищі в м.Ічні, радянських воїнів на кладовищі по вул. Воскресінській м.Ічні, Братські могили радянських воїнів, які загинули при звільненні міста у вересні 1943 р. на кладовищі в м.Ічні та невідомих воїнів, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 рр. на кладовищі по вул. Вокзальна м.Ічні, а також упорядковані могили, меморіали, пам’ятники захисникам Вітчизни в роки Другої Світової війни на території населених пунктів району.

Мета проекту: привернути увагу до стан справ щодо захисту і збереження культурної спадщини України державних та громадських організацій і установ управлінського, екологічного та пам’яткоохоронного напрямку, органів місцевого самоврядування, освітніх закладів, суб'єктів туристичної діяльності та інших зацікавлених установ та осіб.

Щорічне проведення Всеукраїнської Толоки сприятиме дієвому громадському контролю за дотриманням чинного законодавства у сфері охорони культурної спадщини, імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, розвитку культурного середовища, а також створення туристично-привабливого іміджу України як держави, багатої на пам'ятки історії та культури.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?