Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації відбулося 19 квітня в залі засідань районної державної адміністрації за участю голови районної ради Григорія Герасименка, депутатів обласної ради Віктора Кияновського та Юрія Болоховця, керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, територіальних громад, підприємств, установ та організацій району, представників районних ЗМІ, громадськості.

На Колегії розглянули три питання:
- звіт голови районної державної адміністрації з підсумків роботи у 2016 році;
- про стан пожежної безпеки на арсеналі зберігання боєприпасів в/ч А-1479;
- про виконання плану роботи райдержадміністрації за І квартал 2017 року.

Голова райдержадміністрації Олександр Бондар виступив перед присутніми з публічним звітом за підсумками роботи за 2016 рік. Детальніше зі звітом можна ознайомитись тут.

По другому питанню доповів командир в/ч А-1479 Андрій Коваленко, який поінформував щодо пожежної безпеки на арсеналі та проведених заходів з підтримки протипожежної охорони частини. Завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної роботи та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Валерій Сахаров розповів про дії органів виконавчої влади в разі виникнення надзвичайної ситуації у в/ч А-1479, а начальник районного відділу УДСНС України в області Олександр Кобзар - про проведенні підрозділом заходи щодо попередження пожежної небезпеки, нагальні питання по забезпеченістю водою та проблему з випалювання сухої трави на прилеглих територіях до військової частини.

Підсумки засідання підвели керівники району Олександр Бондар та Григорій Герасименко. Зокрема голова райдержадміністрації наголосив на необхідності вирішення першочергових завдань з питання транспорту та зв'язку при можливій евакуації населення, приведення у належний стан лісових насаджень поблизу арсеналу для попередження пожеж.

За результатами засідання Колегії підготовлено відповідний проект розпорядження голови районної державної адміністрації, який пізніше буде розміщено на веб-сайті у розділі "Розпорядження голови райдержадміністрації".

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Назад


22 Червня 2018 14:22
23 червня 2018 року об 11.00 в актовому залі районної школи мистецтв відбудуться урочисті заходи з нагоди Дня державної служби.

21 Червня 2018 12:08

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?