Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Підсумки проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

У березні-квітні 2017 року в райдержадміністрації проведено І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

До Організаційного комітету з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» надійшли заяви від трьох державних службовців про участь у конкурсі в номінації «Кращий спеціаліст». Всі державні службовці були допущені до участі у конкурсі.

Організаційний комітет райдержадміністрації з проведення І туру конкурсу «Кращий державний службовець» за підсумками виконання тестових завдань у частині знання Конституції України та законодавства про державну службу, завдань для складання ділового документу, завдань з володіння персональним комп’ютером, переліку ситуаційних завдань, повноважень райдержадміністрації та посадових обов’язків державних службовців на засіданні 19 квітня 2017 року визначив переможця та лауреатів.

Переможцем став Микола Шевченко, головний спеціаліст автоматизованої обробки інформації відділу праці управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, лауреатами – Ніна Куник, головний спеціаліст відділу організаційної роботи апарату районної державної адміністрації та Вікторія Левченко, головний спеціаліст служби у справах дітей районної державної адміністрації.

Організаційний комітет райдержадміністрації
з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу
«Кращий державний службовець»

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?