Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Головне родинне свято - День матері відзначили на Ічнянщині

Учора, 14 травня, на Ічнянщині відзначили одне з самих світлих і величних свят року – День матері. У районному будинку культури відбувся тематичний захід «Берегиня роду нашого» за участю керівників району та міста, представників трудових колективів міста, громадських активістів та широкої громадськості.

З вітальними словами до присутніх матерів звернулися голова районної ради Григорій Герасименко, керівник апарату РДА Марина Свинар, заступник міського голови Віктор Крихтенко, голова громадської благодійної організації «Тиловий фронт Ічнянщини» Ніна Кошмар. Побажали їм великого людського щастя, добробуту й радості, міцного здоров’я, сімейного благополуччя та злагоди, щасливого материнства, успіхів у вихованні майбутнього України – достойних синів і доньок українського народу. Також подякували від всієї громади Ічнянщини за життєвий подвиг, за невтомну працю, любов і душевну щедрість на ниві материнства.

За активну життєву позицію, любов до дітей, вагомий вклад у зміцнення сімейних та духовних цінностей та з нагоди Дня матері Почесними грамотами РДА та районної ради були нагороджені прийомні матері Лілія Заїка з Дорогинки, Вікторія Бабіцька з Бурімки та матір-героїня Ірина Павлюк з Рожнівки.

Від «Тилового фронту Ічнянщини» отримала відзнаку Валентина Середенко, мати воїна АТО, який отримав інвалідність під час бойових дій на сході України.

Святкову концертні програму представили творчі колективи районного будинку культури та музичної школи мистецтв.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Назад


15 Лютого 2018 15:08

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?