Ічнянська РДА
Анонси
Назад

В Ічні святкували День захисту дітей

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. З нагоди Міжнародного Дня захисту дітей у районному центрі відбулися заходи з відзначення цього свята, які подарували малечі радісний та змістовний відпочинок.

Розпочалося святкування у міському парку концертною програмою районного будинку дитячої та юнацької творчості. З вітальним словом до ічнянських дітлахів та їх батьків звернулися депутат обласної ради Віктор Кияновський, голова райдержадміністрації Олександр Бондар та міський голова Оксана Андріанова. Меценат району Віктор Кияновський вручив подарунковий сертифікат на придбану ним медичну апаратуру для дитячого відділення КЛПЗ "Ічнянська ЦРЛ" головному лікарю цього закладу Дмитру Івасюку на завідуючій відділення Людмилі Куліш, а очільник району Олександр Бондар з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей та 10-річчя функціонування прийомної сім’ї нагородив Почесною грамотою матір сім’ї Лесю Шевченко.

На площі Т.Г.Шевченка показовий марафон продемонстрували ролери гімназії ім. С.Васильченка. Також охочі могли взяти участь в конкурсах «Найкраща композиція «Крок до Європи очима дітей», «Найкраща зачіска», «Найкращий малюнок» та спортивних змаганнях.

Продовжилось свято у районній школі мистецтв конкурсно-розважальною програмою «Караоке» та концертною програмою вихованців школи.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?