Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Таланти Ічнянщини

У фінальній частині обласного конкурсу дитячої творчості серед дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, «Світ очима дітей», який відбувся 1 червня у Чернігівському обласному палаці для дітей та юнацтва, взяла участь делегація від району.

Учасників заходу, в тому числі й з Ічнянщини: Ющенко Алла, Семененко Руслан з Припутнів та Мандибур Анастасія з Монастирища, привітала заступник керівника апарату облдержадміністрації Ірина Соломаха. Вона спільно з начальником Служби у справах дітей ОДА Людмилою Зеленько вручила грамоти і подарунки переможцям і учасникам конкурсу.

Змагання проводилося у трьох номінаціях: «Малюнок», «Рукоділля» та «Декоративне мистецтво», у кожній з яких виділено п’ять вікових категорій: 6–8 років, 9–11 років, 12–13 років, 13–15 та 16–18 років. На розгляд надійшло більше трьохсот робіт з усієї області.

У номінації «Малюнок» у віковій категорії 12-13 років Ющенко Алла здобула І місце, а Семененко Руслан – ІІ місце.

Для малечі дійство розпочалося з розважальних заходів та майстер–класів. Святковим же подарунком для всіх став концерт за участі гуртківців обласного палацу для дітей та юнацтва.

Служба у справах дітей РДА

Назад


21 Червня 2018 12:08
19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?