Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Урочистості до Дня медичного працівника

Професія медичного працівника в Україні традиційно шанується усім суспільством і тому є одним із основних професійних свят держави. Україна його відзначатиме як свято людей, які супроводжують кожного з нас по життю від народження і до останнього подиху.

Щоденна турбота про здоров’я населення, попередження захворювання, повернення хворих до повноцінного життя - все це придає особливий статус медичним працівникам, людям високого громадського обов'язку.

З нагоди Дня медичного працівника в районному будинку культури відбулося вшанування трудових колективів комунального лікувально-профілактичного закладу «Ічнянська центральна районна лікарня» та комунального закладу охорони здоров'я "Ічнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" районної ради.

Головні лікарі медичних закладів Дмитро Івасюк та Оксана Денисенко, голови райдержадміністрації Олександр Бондар та районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова, голова громадської організації "Народна Рада Ічнянщини" Віталій Чешко привітали медиків зі святом, подякували за готовність прийти на допомогу хворому у будь-яку пору року і доби, за професіоналізм, відповідальність і самовідданість справі та побажали всім здоров’я, щастя, успіхів, достатку та мирного неба над Україною.

Кращих медичних працівників було нагороджено Грамотами та відзначено Подяками управління охорони здоров'я облдержадміністрації, адміністрації медичних закладів, райдержадміністрації, районної та міської рад.

Незабутній святковий настрій подарували присутнім творчі колективи медичних працівників та районного будинку культури.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


21 Червня 2018 12:08
19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?