Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Ічнянські держслужбовці вибороли перше місце на XVIІ обласній літній Спартакіаді

У Чернігові на базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту 16 червня відбулася ХVІІ обласна літня Спартакіада серед державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування Чернігівщини.

Цьогоріч 22 команди державних службовців області боролися за перемогу в шести видів спорту: міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів, шашок та перетягування канату.

За результатами змагань в загальному заліку перше місце виборола команда Ічнянського району, друге місце – у команди Куликівського району, третє місце – у команди Сновського району.

Наші земляки вибороли треті місця у змаганнях з шашок та міні-футболу, а в особистому заліку з шахів Надія Лишко (управління соціального захисту населення райдержадміністрації) здобула друге місце.

Переможців та призерів спартакіади нагороджено Кубками, медалями та почесними грамотами.

За підсумками змагань буде сформовано збірну команду області, яка візьме участь у Всеукраїнській спартакіаді.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад

20 Червня 2017 09:39
20 Червня 2017 08:44
19 Червня 2017 16:56
23 червня 2017 року об 11-00 в районній школі мистецтв відбудеться святкове засідання з нагоди Дня державної служби.

19 Червня 2017 16:53
19 Червня 2017 16:50

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?