Ічнянська РДА
Анонси
Назад

З Днем державної служби!

23 червня – День державної служби. Саме на державних службовців покладена висока місія реалізації сучасної державної політики, спрямованої на забезпечення прав і свобод громадянина, соціально-економічного розвитку підвідомчих територій, дотримання чинного законодавства та духовних перетворень у суспільстві.

Окрім високих професійних і ділових якостей ця служба вимагає від службовців ще й високих загальнолюдських рис, максимальної віддачі і відповідальності, патріотизму, неабияких душевних зусиль, гуманізму і терпимості.

Проявляючи високий професіоналізм та компетентність, державні службовці району забезпечують виконання соціально-економічних програм, завдань і функцій держави, дбають про соціальний захист людей.

Щиро вітаємо всіх державних службовців району з професійним святом і бажаємо бути завжди на рівні вимог часу. Здоров’я і щастя вам, кар’єрного зростання, оптимізму, успіхів і творчого натхнення у роботі, втілення всіх задумів і зусиль для економічного зростання району та побудови міцної й заможної України!

Голова районної державної адміністрації Олександр Бондар
Голова районної ради Григорій Герасименко

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?