back

Відкриття навчально-виховного комплексу в Дорогинці

28 квітня 2012

28 квітня відбулося урочисте відкриття 21 дошкільного навчального закладу на території району. На свято в с. Дорогинку прибуло багато шанованих гостей: очільники району та місцевих громад, спонсори, сільські голови, директори шкіл.

З вітальним словом до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Васильович Рубашка:
– В єдиній ічнянській родині радість – напередодні Великої Перемоги святкуємо велику перемогу спільної праці. Близько року тому Дорогинський сільський голова звернулася до райдержадміністрації з проханням відкрити у селі дитячий садок. Сім місяців знадобилося лише для виготовлення проектно-кошторисної документації. З районного бюджету використано 500 тисяч грн., щоб сьогодні урочисто відкрити навчальний комплекс «Дорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад». Та щедрий подарунок отримають не тільки дошкільнята, а й учні школи, бо ми спільними зусиллямит відремонтували ще й спортивну залу. Сприяли впровадженню проекту голова ОДА Володимир Хоменко та народний депутат України Іван Куровський. Допомагали батьки, колектив школи, громадськість села. За що всім щира вдячність і низький уклін. Ми ще раз переконалися – разом можна вирішувати чимало проблемних питань громад і навіть таких масштабних, як нинішній об’єкт.

Варто зазначити, що це не єдиний проект, який впроваджувався в районі. Ми будуємо газопроводи і водогони, відкриваємо нові дитячі садки й автобусні маршрути, сприяємо реалізації інвестиційних проектів з освітлення населених пунктів відкриваємо дитсадки. Все це робиться для дітей, для людей. У нас є все необхідне: кошти, фахівці й, головне, величезне бажання робити добро для людей. ДНЗ насичений усім необхідним інвентарем. Від райдержадміністрації дарую холодильник і електричну плиту.

До жителів села, до керівників місцевих органів влади звернулись голова Ічнянської районної ради Баранович Євген Миколайович, помічник депутата Верховної Ради України І.І. Куровського Тіга Ольга Олегівна, яка передала вітання від народного обранця, депутат обласної ради Кияновський Віктор Павлович,сільський голова Пархоменко Валентина Яківна.Також почесні гості села вручили цінні подарунки для малечі нововідкритого садка.

Від імені батьків дякувала Сергію Рубашці, Євгену Барановичу, спонсорам і педагогічному колективу Юлія Шадура. Вона сподівається, що кожного ранку діти із задоволенням поспішатимуть до дитсадка.

Під звуки фанфар керівники району й села перерізали стрічку – і для 21 дитини віком від 3 до 6 років прийшов час зробити перші кроки у свої володіння.

Офіційний веб-портал Верховної Ради України
Офіційне інтернет-представництво  Президента України
Чернігівська обласна державна адміністрація
Чернігівська обласна рада
Чернігівський обласний центр зайнятості
Урядова "гаряча лінія"
Державний реєстр виборців
НАЗК