Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Особовий склад Ічнянського відділення поліції привітали з професійним святом

Сьогодні, 4 серпня, з нагоди другої річниці Національної поліції України по місцю служби відвідали та привітали колектив Ічнянського відділення поліції Прилуцького відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області в. о. голова райдержадміністрації Валентина Рябчун, голова районної ради Григорій Герасименко, міський голова Оксана Андріанова, керівник громадської організації «Народна Рада Ічнянщини» Віталій Чешко та представник ветеранської організації ОВС України Олег Власко.

Начальник відділу поліції Микола Омельченко інформував про результати реформування та діяльності структурного підрозділу та привітав особовий склад з професійним святом.

Очільники району та громадські діячі побажали працівникам поліції міцного здоров’я, радості, добра, терпіння та успіхів у благородній справі служіння інтересам України та її громадян.

Кращих представників правоохоронних органів за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у боротьбу зі злочинністю та з нагоди відзначення чергової річниці Дня Національної поліції України нагородили Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, міської ради, подяками та заохочувальними відзнаками «Народна Рада Ічнянщини» та ВГО «Спілка ветеранів та працівників правоохоронних органів України».

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


21 Червня 2018 12:08
19 Червня 2018 16:03

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?