Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Серпнева педагогічна конференція освітян Ічнянщини

Освітяни Ічнянщини традиційно збираються на педагогічну конференцію напередодні нового навчального року. Цьогоріч вона відбулася сьогодні, 30 серпня, у залі районної школи мистецтв.

Начальник відділу освіти Світлана Нагорна звітувала про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2016-2017 навчальному році, стан підготовки до 2017-2018 навчального року та визначила основні завдання розвитку сучасної освіти.

Також під час заходу педагоги обговорили актуальні питання щодо діяльності навчальних закладів, розвитку нової української школи, обмінятися думками та поділилися передовим досвідом. Привітали й двох молодих колег, які приєдналися до освітянської сім’ї після закінчення вищих педагогічних навчальних закладів.

Почесними гостями серпневої конференції були в. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун та голова районної ради Григорій Герасименко. Запрошені були директори, заступники директорів з навчально-виховної та виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів, завідувачі дошкільних та позашкільних навчальних закладів, голови профспілкових комітетів навчальних закладів району.

З початком нового навчального року вчителів привітали керівники району, які побажали нових творчих ідей, талановитих і вдячних учнів, натхненної творчої праці на благо незалежної України.

Підсумком роботи за минулий навчальний рік стало нагородження кращих освітян Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю апарату РДА

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?