Ічнянська РДА
Анонси
Назад

Свято Першого дзвоника та відкриття меморіальної дошки пам'яті Юрія Сороки

Керівники районної державної адміністрації та її структурних підрозділів 1 вересня відвідали 22 навчальних закладів району та привітали педагогічні і учнівські колективи з Днем знань, початком нового навчального року. Побажали учням, вчителям та батькам щастя, здійснення найзаповітніших мрій, миру, злагоди та добра, а також 230 першокласникам - світлу і широку дорогу до Країни знань.

Особлива лінійка відбулася у Гмирянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де в честь колишнього учня школи загиблого в зоні антитерористичної операції Юрія Сороки відкрили меморіальну дошку.

Участь у відкритті та освячені дошки взяли рідні загиблого, керівник апарату райдержадміністрації Марина Свинар, військовий комісар райвійськкомату Василь Кацалап, голова та представники Спілки учасників бойових дій в зоні АТО Ічнянського району, волонтери, благочинний УПЦ КП району, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Ічня о. Димитрій, учнівський та педагогічний колективи школи, жителі села.

Про героїчний подвиг кращих синів України, які захищають ціною власного життя цілісність нашої держави, йшлося у виступах Марини Свинар, учасника АТО Юрія Шеменди та волонтера Тетяни Дорошенко.

Присутні вшанували пам’ять про Юрія Сороку та усіх захисників України, що загинули захищаючи її незалежність, хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.

Сектор інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю
апарату райдержадміністрації

Назад


Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?