Ічнянська РДА
Анонси

Назад

День фізичної культури і спорту на Ічнянщині

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту на міському стадіоні було проведено ряд спортивно-масових заходів: сільські спортивні ігри з легкої атлетики, перетягування канату, армрестлінгу; відкриту першість Ічнянської ДЮСШ з міні-футболу; Суперкубок Ічнянського району з футболу.

Привітали спортсменів, тренерів, ветеранів спорту з їх професійним святом керівник апарату районної державної адміністрації Марина Свинар, завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Людмила Федірко та голова районної організації ФСТ «Колос» Борис Майдан.

У спортивному святі взяли участь заслужений тренер України з боксу Олег Кравець, ветерани спорту, спортивні активісти, учасники АТО, вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та учні загальноосвітніх шкіл району. Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями та грамотами.

У легкоатлетичному забігу на 100 метрів перемогу здобули Ольга Олефіренко та Володимир Лямзін з смт Дружба. По стрибках у довжину перші місця також завоювали спортсмени селища Дружба: Аліна Козир та Дмитро Мозговий. Дистанцію з бігу на 1000 м першим подолав Артем Клочко з Южного. У командному заліку перемогу здобули колектив фізкультури смт Дружба, друге – с. Южне і третє – с. Рожнівка.

З армрестлінгу чемпіонами району стали представники Парафіївки: серед атлетів до 80 кг Євген Бабич, у важкій категорії – Ігор Гнідий.

З перетягування канату перемогу здобула команда Дружби, ІІ місце посіла команда Южного і ІІІ – Іржавецькі спортсмени.

У змаганнях з міні-футболу І місце посіла команда «Юність» (м. Ічня), ІІ – «Єдність» (с. Дорогинка) і ІІІ – «Динамо» (м. Ічня).

Суперкубок району з футболу закінчився перемогою команди «Зірка» (смт Дружба).