Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Я - європеєць»

18 вересня 2017

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє про організацію Міжнародної культурно-освітньої поїздки «Я – європеєць».

З метою підтримки обдарованих дітей і молоді; встановлення творчих контактів, сприяння дружнім зв’язкам і зміцненню взаємодії між різними представниками соціально-гуманітарної, культурно-освітньої сфер з різних областей України; створення умов щодо обміну досвідом, підвищення професійної майстерності з 29 жовтня до 2 листопада 2017 року планується міжнародна поїздка «Я – європеєць» до Польщі та Литви. Організаторами поїздки є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» та Литовська громадська організація «Від серця до серця».

До участі запрошуються представники районних державних адміністрацій, соціально-гуманітарної сфери, співробітники, студенти вищих навчальних закладів, лікарі, учасники Міжнародного конкурсу малюнків «Здай кров заради життя», Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць » тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки або відряджуючої сторони.

Програма поїздки та перелік необхідних документів додаються.

Документи, необхідні для оформлення шенгенських віз, необхідно надіслати до 2 жовтня 2017 року до Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця» за адресою: 03062, м. Київ, вул. Щербакова, 31/40, офіс 62 або надаються особисто після попередньої реєстрації за телефонами: 044-501-01-15, 067-407-77-98, 050-447-49-68, 093-214-64-17.

Орієнтовний план поїздки

Перелік документів, необхідних для оформлення шенгенської візи