Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Я - патріот!

02 жовтня 2017

Сьогодні надзвичайно актуальним є підвищення престижу військової служби, виховання морально-психологічної стійкості молоді, патріотизму та пропаганда здорового способу життя. Тому на базі військової частини А 1815, розташованої в смт Гончарівське Чернігівського району, де є всі умови для проведення фізичної та військової підготовки, 20-22 вересня 2017 року відбувся фінальний етап обласного національно-патріотичного заходу «Я – патріот».

Участь у заході від району забезпечувала команда-переможець районного відбіркового етапу, а саме учні Ічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 4: Павло Голінко, Дмитро Головань, Сергій Млинець, Дмитро Паливода, Богдан Бабак, Владислав Христюк та учитель даної школи Зоць Володимир Олексійович.

Юнаки три дні проживали у казармах, проходили теоретичні та практичні навчання із військової та тактичної підготовки, змагалися на дистанціях 100 і 1000 метрів, у метанні ручних гранат, стрільбі з автомату та підтягуванні на перекладині. На власному досвіді відчули, що таке «армійські будні».

За результатами змагань команда району в командному заліку зайняла 10 місце. У особистому заліку змагань з метання гранати Павло Голінко посів І місце, Сергій Млинець - ІІІ місце, за що були нагороджені медалями та грамотами.

Завідувач сектору молоді та спорту
райдержадміністрації Людмила Федірко