Ічнянська РДА
Анонси

Назад

Розширене засідання Колегії райдержадміністрації

У залі засідань районної державної адміністрації відбулося розширене засідання Колегії райдержадміністрації за участю в. о. голови райдержадміністрації Валентини Рябчун, заступника голови районної ради Миколи Небеського, керівників управлінь, відділів та секторів райдержадміністрації, територіальних громад, установ, організацій та комунальних підприємств району, громадськості.

На Колегії розглянули три питання:
• про заходи по підготовці паливно-енергетичного комплексу і закладів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років.
• про здійснення соціального захисту дітей в районі.
• про виконання плану роботи райдержадміністрації на ІІІ квартал 2017 року.

Доповідачем по першому питанню, завідувачем сектору сектору житлово-комунального господарства, будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації Катериною Волеватенко було проаналізовано готовність паливно - енергетичного комплексу,підприємств житлово-комунального господарства і закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2017 - 2018 років.

В обговоренні взяли керівники відділів освіти, культури і туризму райдержадміністрації, головний лікар комунального лікувально-профілактичного закладу «Ічнянська ЦРЛ», Ічнянського ВУЖКГ, представник КП ВКГ «Ічень», міський голова, які розповіли про підготовку до нового опалювального сезону.

По другому питанню доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Галина Матвієнко, яка поїнформувала присутніх про заходи по захисту прав дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування. Також були підняті проблемні питання щодо сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Співдоповідачами цього питання були в. о. директора Ічнянського ЦСССДМ Лариса Глушко та завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Федірко.

Підсумки засідання підвела в. о. голови райдержадміністрації Валентина Рябчун. Зокрема дала доручення Катерині Волеватенко вияснити питання підключення місцевим газовим господарством котелень навчальних закладів району. Звернула увагу керівників територіальних громад на контроль за сім'ями, які перебувають в складних життєвих обставинах, на своєчасне інформування відповідних служб райдержадміністрації.

З розглянутих питань підготовлено проекти розпоряджень. З урахуванням пропозицій і зауважень, що були висловлені під час розгляду, їх буде доопрацьовано і направлено виконавцям. Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


13 Вересня 2018 15:11

Як Ви думаєте, чи знаєте свої громадянські права?