Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

V Всеукраїнський конкурс есе «Я - європеєць»

20 жовтня 2017

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації повідомляє, що з вересня 2017 року по березень 2018 року буде проходити V Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць».

Метою є підтримка обдарованих дітей і молоді; готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав та свобод людини; високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки.

До участі запрошуються учні і вихованці 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

Роботи учасників Конкурсу в строк до 19 січня 2018 року надсилаються на електрону адресу: yaevopeets@ukr.net.

Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2018 року. За рішенням журі Конкурсу автори найкращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2018 році.

За додатковою інформацією прохання звертатися до організаційного комітету Конкурсу за телефонами: (044)501-01-15 та (044)400-43-01.

Положення проведення Всеукраїнського конкурсу есе ’’Я - європеєць’’

Сектор молоді та спорту райдержадміністрації