Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

Перше пробне оцінювання фізичної підготовленості

27 жовтня 2017

Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2015 р. № 1045 в Україні запроваджено проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення з метою створення належних умов для фізичного розвитку різних груп населення, покращення його здоров’я, сприяння у вихованні патріотизму та громадянської позиції, визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості населення України.

Згідно даній Постанові були прийняті розпорядження голови Чернігівської обласної та Ічнянської районної державних адміністрацій щодо проведення щорічного оцінювання фізичної підготовленості населення області та району. Тестування передбачає виконання особами різної статі та віку комплексу тестів і нормативів для визначення рівня їх фізичної підготовленості.

25 жовтня до щорічного оцінювання фізичної підготовленості долучились працівники районної державної адміністрації, інших установ та організацій, ДЮСШ району.

Учасники виконали ряд тестів на витривалість, силу, швидкість, спритність та гнучкість. У підсумку кожен дізнався свої результати, також була можливість отримати додаткові бали за розрахунок індексу маси тіла.

Найголовніше завдання, яке ставили перед собою організатори та учасники заходу – оцінити фізичну підготовленість та спланувати роботу на майбутнє щодо самовдосконалення таким чином, щоб у наступному році показати значно кращий результат.

Інформацію про тести та нормативи щорічного оцінювання фізичної підготовленості можна отримати у секторі молоді та спорту райдержадміністрації (м. Ічня, пл. Т.Г. Шевченка, 1, каб. № 11, тел. (04633) 2-14-94).


Сектор молоді та спорту райдержадміністрації