Ічнянська РДА
Анонси
Назад

На позачерговій сесії районної ради розглянули Програму забезпечення житлом медичних працівників

В. о. голови районної державної адміністрації Валентина Рябчун 27 жовтня взяла участь у роботі позачергової 23 сесії районної ради сьомого скликання.

Провів засідання сесії заступник голови районної ради Микола Небеський за участі 22 депутатів районної ради, керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, районної ради, громадських активістів.

Сесію було скликано через необхідність внесення змін до Програми забезпечення житлом медичних працівників КЗОЗ «Ічнянський ЦПМСД» та КЛПЗ «Ічнянська ЦРЛ» на 2017-2021 роки.

Окрім цього, депутати розглянули ще 10 питань, які стосувалися внесення змін до раніше принятих рішень по земельних питаннях, надання згоди відділу освіти райдержадміністрації на проведення будівельних робіт по реконструкції будівлі районної комплексної дитячої юнацької спортивної школи, передачу з балансу майна КЗОЗ "Ічнянський ЦПМСД" на баланс КЛПЗ "Ічнянська ЦРЛ".

Також за пропозицією Віктора Іващенка депутати проголосували за звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприйняття медичної реформи.

Рішення 23 сесії Ічнянської районної ради можна переглянути за посиланням:http://ichniarada.org.ua/rish2017/rishenna23_7.html

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю апарату райдержадміністрації

Назад


13 Листопада 2017 12:20
21 листопада 2017 року о 14.00 в м. Ічня біля каплички по вулиці Героїв Майдану відбудуться заходи до Дня Гідності та Свободи.

Як Ви думаєте, які причини дачі хабарів?