Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія - http://ichadm.cg.gov.ua/old
back

З 1 листопада змінюється вартість природного газу для бюджетних організацій

31 жовтня 2017

Згідно зі ст. 11 Закон України «Про ціни та ціноутворення» Газ природний відноситься до категорії товарів по яких здійснюється вільний режим ціноутворення. Станом на 26.10.17 року відслідковується значне збільшення вартості природного газу на ринку України на листопад 2017 року.

Для підтвердження коливання цін на природний газ на ринку України ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» звернулось до Чернігівської регіональної торгово промислової палати для проведення експертного дослідження коливання цін (експертний висновок додається). Таким чином, ціна ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» за 1000 куб. м. природного газу з урахуванням тарифу на транспортування магістральними мережами та податку на додану вартість для потреб бюджетних установ та промислових споживачів з 01.11.2017 р. становить 10118,6440 грн., в т.ч. ПДВ 20%, що опубліковано на офіційному сайті нашого підприємства www.cnqaszbut.104.ua.

З метою уникнення збитків нашим підприємством та в зв’язку з відсутністю попередньої оплати у бюджетних установ, ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» просить терміново підписати додаткові угоди щодо зміни ціни з 01.11.2017 року до договорів на постачання природного газу з бюджетними організаціями.

Нагадуємо, що в разі не своєчасного підписання додаткової угоди ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» не зможе забезпечити заведення лімітів на листопад 2017 року.

В разі безлімітного споживання газу ПАТ «Чернігівгаз» буде вимушений відключити споживачів від системи газопостачання.

Для підписання додаткових угод необхідно керівникам бюджетних установ звернутись до районних представництв ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» (перелік додається), при собі мати оригінал останнього договору, додаткової угоди (в разі наявності) з відміткою казначейської служби, печатку.

Додатки:Додатки
1. Перелік контактних точок ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ».
2. Експертний висновок торгово-промислової палати України №ЧК-820 від 26 жовтня 2017 року.

Директор ТОВ «ЧЕРНІГІВГАЗ ЗБУТ» І.М.Пуста